İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?

2015-02-11 15:12:04

ingiltere vizesi, vize ücreti, vize harcı, başvuru

İngiltere Vizesi ücreti Sterlin kuru üzerinden belirlenmekte olup başvuru sahibinin pasaport türüne, seyahat süresine, her bir vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. 

İngiltere Vize harcı her yıl İngiltere Sınır Ajansı (United Kingdom Border Agency-UKBA) tarafından belirlenmekte olup Sterlin kuru üzerinden ödeme alındığı için günlük döviz hareketlerine bağlı olarak da değişmektedir. İngiltere Vizesi ücretlerine dair güncel bilgileri öğrenmek için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı arayarak danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlarımız vize ücretlerinin yanı sıra İngiltere Vizesi başvurusu, başvuru prosedürü ve gerekli evraklara dair de bilgi verecek olup isteğiniz doğrultusunda başvuru sürecinizi başlatacaklardır.

İngiltere Vizesi harcını kredi kartı, banka havalesi veya nakit olarak yapabilirsiniz. Seçenekler ve ayrıntılar için lütfen danışmanlarımız ile görüşün.

İngiltere Vizesi, İngiltere Vize Redleri ve Ankara Antlaşması ile ilgili her türlü bilgi, öneri ve danışmanlık konusunda bizimle iletişime geçmek için tıklayınız »

  • "İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar?" sayfası 6457 defa okundu
  • ingiltere vizesi, vize ücreti, vize harcı, başvuru
  •   «  İngiltere Vizesi Ücreti/Harcı Ne Kadar? sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin