İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2022-04-14 16:08:57

İngiltere'de yasal çalışma izni ile 1 yıldır çalışan kişiler İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi alabilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi yalnızca halihazırda İngiltere'de bulunan ve başvuru tarihi itibarıyla geriye dönük olarak 1 yıldır aynı işte ve aynı işyerinde, ara vermeden çalışmış ve bu işyerinde aynı işi yaparak İngiltere'deki hayatına devam etmek isteyen kişileri kapsamaktadır.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuruları yalnızca İngiltere'den yapılabilen başvurular olup 1 yıl çalıştıktan sonra Türkiye'ye dönüp daha sonra tekrar gitmek isteyen kişileri kapsamamaktadır.

Çalışan Vizesi kategorisinde Ankara Antlaşması başvurusu için İngiltere'de yaptığınız işin önemi yoktur. İlk ve en önemli şart İngiltere'de yasal olarak bulunurken yine yasal bir çalışma izni ile en az 12 ay süresince ara vermeksizin ve iş veya işyeri değiştirmeksizin çalışmış olmaktır.

Çalışan kategorisindeki Ankara Antlaşması Vizesi sahipleri yasal çalışma vizelerini Ankara Antlaşması'na dönüştürdükten sonraki İngiltere'de bulunma ve çalışma süreleri olarak 5 yılı tamamladıklarında Sürekli Oturum İzni'ne ve bu izni almalarından 1 yıl sonrasında ise Vatandaşlığa geçiş başvurusunda bulunabilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, vize uzatma, sürekli oturum ve vatandaşlık başvuru işlemleri firmamız Londra Ofisi tarafından takip edilmektedir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi" sayfası 9099 defa okundu