İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 13:47:13

İngiltere'de kendi işini kurmak ve çalışmak için İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olunmalıdır.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi

İngiltere Çalışma Vizesi türleri içerisinde de değerlendirilebilecek olan İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'nin İngiltere'de iş kurmaya imkan sağlayan diğer çalışma vizesi türlerinden farkı sermaye şartı olmamasıdır. İngiltere'de yatırımcı vizesi ile iş kurmak isteyen kişilerden 1.000.000 GBP sahibi olunması beklenirken İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'nde bu miktar işe göre değişmekle birlikte işin gerektirdiği sermaye ve iş kar getirmeye başlayana kadar ki süreçte kişinin İngiltere'deki yaşam masraflarını karşılayabilecek miktarda maddi birikim sahibi olması yeterlidir. 

Sermaye miktarı gibi kişinin sahip olması gereken eğitim seviyesi ve İngilizce dil bilgisi de İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak yapmayı planladığı işe göre belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse; İngiltere'de home-office çalışma düzenine sahip olacak grafik tasarımcının sahip olması gereken maddi birikim İngiltere'de yaşayacağı ev/ofisin kirası, yemek ve yaşam masrafları, kullanacağı bilgisayar ve programlarım masrafları gibi masraflardan ibaret olup sahip olması gereken maddi birikim bir kaç bin sterlinden fazla olmayacaktır.

Buna karşın müşterileri ile birebir iletişimde olacağı için iyi derecede dil bilmesi, grafik tasarım alanında eğitim almış olması ve yine alandaki tecrübelerini göstermesi gerekmektedir. Diğer taraftan, Türk Vatandaşlarının yaşadığı bölgede yine Türklere hizmet vermek üzere sıhhi tesisatçılık yapacak kişinin sahip olması gereken sermaye iş yerinin ve evinin masraflarını, şahsi yaşam masraflarını, iş yerinde kullanacağı ekipman ve malzemelerin teminatını karşılaması gerektiği için biraz daha fazla olacaktır. Ancak sahip olması gereken dil seviyesi düşecek olup, eğitiminden ziyade geçmiş tecrübeleri dikkate alınacaktır. Kısacası temelde İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında kişinin İngiltere'de yapacağını belirttiği işi gerçekten yapabilecek yeterliliğe sahip olduğunu ve işin İngiltere'de yapılabilecek, makul bir iş olduğunu göstermesi gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de matbaacılıktan hasta bakıcıya, programlamacıdan sıva-boya ustasına, market işletmecisinden teknikere kadar çok geniş bir yelpazede çalışma imkanı bulunmaktadır. Detaylar için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olarak İngiltere’de istediğiniz eğitim alabilirsiniz. Dil eğitimi, mesleki kurslar, yüksek lisans, doktora, teknik eğitimler vb. hakkında bilgi için tıklayın!

İngiltere Vize Ücreti Ankara Antlaşması Vizesi İçin Ne Kadardır?

İngiltere vize ücreti Ankara Antlaşması Vizesi için ödenmemektedir. İngiltere’de iş kurmak için başvuruda bulunacak olan bireylerin büyük oranda tercih ettiği Ankara Antlaşması Vizesi türleri hakkında uzman bireylerden profesyonel destek alabilirsiniz. İngiltere vize ücreti vize başvurularının başlatılabilmesi için online olarak ödenebilen harçlardır. Başvurulan vize türüne ve vize süresinde göre değişiklik göstermektedir. Her yıl İngiliz makamlarınca mali yılın sonunda değişikliğe uğramaktadır.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi" sayfası 10149 defa okundu