Ekstra Öncelikli İngiltere Vizesi Servisi

Güncellenme Tarihi: 2022-04-15 12:06:19

İngiltere Hükümeti, Ekstra Öncelikli Vize Servisi'ni (Super Priority Service), 24 saat içinde İngiltere Vizesi sonucu alabilme sistemini yürürlüğe koydu.

Ekstra Öncelikli İngiltere Vizesi Servisi

Ekstra Öncelikli Vize Servisi (The Super Priority Visa Service) vize harcına dahil edilen ek bir ücret ile ödenebilen bir İngiltere vizesi başvurusu hizmetidir. Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesi, bu sistem ile evrakların teslim edilmesinden itibaren 24 saat içinde vize sonucu alınabilmesini amaçlıyor.

Bu servis yalnızca İngiltere Turist ve/veya kısa süreli ziyaret kapsamlı vize türleri, TIER-2 ve TIER-5 vizesi başvurularında kullanılabiliyor. Eğer başka bir vize tipi veya İngiliz Milletler Topluluğu ya da deniz aşırı topraklar için başvuru yapacaksanız Ekstra Öncelikli Vize Servisi’ni kullanamazsınız. Diğer taraftan şayet olumsuz bir göç geçmişiniz var ise bu servisi kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Bütün başvuru sahipleri ilgili İngiltere Göçmenlik Kurallarının gereklerini karşılamak zorundadırlar.

Ekstra Öncelikli İngiltere Vizesi Servisini kullanmak, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmiyor. Yani bu servis başvurunuzun sonucunu garanti altına almıyor.

Bu servisin kullanılması halinde parmak izi alındıktan sonra harcın iadesinin mümkün olmadığı unutulmamalıdır. Ayrıca vize reddedilirse de paranızın geri ödenmeyecektir.

Bu servisin amacı İngiltere Vizesi başvurusunun 24 saatte sonuçlanmasıdır ama istisnai durumlarda Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesi’nin başvuruları 24 saat içerisinde sonuçlandırması her zaman mümkün olamayacaktır. Bu şartlar altında paranızın iade edilip edilemeyeceği ile ilgili bir karar bekleyebilirsiniz.

Ekstra Öncelikli Vize Servisi ile ilgili herhangi bir anlaşmazlıkta İngiliz Hukuku kuralları uygulanmaktadır ve özel yetkili İngiliz Mahkemeleri yetkilidir.

Son olarak Ekstra Öncelikli Vize Servisi Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurularında yalnızca İstanbul'dan gerçekleştirilen başvurularda kullanılabilmektedir.

Ekstra Öncelikli Vize Servisi (The Super Priority Visa Service) ile ilgili her türlü soru ve daha ayrıntılı bilgi için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak firmamız uzmanlarını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

"Ekstra Öncelikli İngiltere Vizesi Servisi" sayfası 4550 defa okundu