1 Haftalık İngiltere Vizesi için Hangi Vize Türüne Başvurmalıyım?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:07:28

1 haftalık İngiltere vizesi almak isteyen bireyler, İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi türlerinden birine başvuruda bulunabilecektir.

1 haftalık İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan bireyler, İngiltere’ye yapmak istediği seyahatin amacına göre başvuracağı İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinden birini seçebilecektir. İngiltere’de sürekli oturum sahibi veya İngiltere vatandaşı olarak bulunan aile üyesini ziyaret etmek isteyen bireyler İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunabilecektir.

Bir diğer 1 haftalık İngiltere vizesi Birleşik Krallık’ta kısa süreli ücretli veya ücretsiz olarak çalışılmaması şartıyla iş görüşmeleri toplantılar, kongreler, fuarlar, seminerler vb. etkinliklere katılma amacıyla başvuru yapılabilecek vize türü İngiltere İş Ziyareti Vizesidir. Birleşik Krallık dışındaki bir spor takımının üyesi olan İngiltere içerisinde bir organizasyon, turnuva vb. gibi etkinliklere katılma amacında olan sporcular İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunabileceklerdir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"1 Haftalık İngiltere Vizesi için Hangi Vize Türüne Başvurmalıyım?" sayfası 554 defa okundu