2 Günde İngiltere Vizesi Alınabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:09:05

2 günde İngiltere vizesi almak isteyen bireyler Öncelikli Servisleri kullanarak ortalama 15 gün süren vize değerlendirilme süresini kısaltabilirler.

2 günde İngiltere vizesi başvurusunda bulunarak vize başvurusunun sonuçlanma süresini kısaltmak isteyen bireyler vize harcına ek olarak ödenen bir ücret ile sahip olacağı Öncelikli Servisler aracılığıyla 15 iş günü içinde sonuçlanması beklenen vizelerini kısa süre içerisinde alabilecektir.

2 günde İngiltere vizesi almak isteyen bireylerin kullanabileceği çeşitli Öncelikli Servisler mevcuttur. Bu servislere örnek olarak Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanacak olan bireyler İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlayan bir servistir. Tier-2, Tier-5 ve Ziyaretçi Vizesi türlerinde kullanılabilen Süper Öncelikli Servis Tier-1 Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır.

Süper Öncelikli Servis, başvuru süresini 24 saate kadar indirebilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service)başvuru değerlendirilme sürecini 5 iş günü gibi kısa bir süreye kadar düşürebilmektedir. Bu servislerin kullanılıyor olması vize sonucunun olumlu olmasını garantilemeyecektir. Diğer Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

2 günde İngiltere vizesi almak için başvurusunda bulunacak olan bireylerin öncelikle pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport başvurusunu yaşadığınız ilçe nüfus müdürlüklerine yaparak temin edebilirsiniz. Daha sonra İngiltere vize türünüzü uzmanlarımızla birlikte belirleyerek vize başvuru işlemlerinize vize türünüze uygun başvuru harcını yatırarak başlayarak vize için gerekli belgeler listesini firmamızın danışmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Bu evrakların eksiksiz şekilde tamamlanmasından sonra firmamızın uzmanları başvuru formunu bu evrakların ışığında dolduracak, evraklar arasında tercümesi gereken belgelerin tercümesi yapılacaktır. Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru sahibi biyometrik bilgileriyle titizlikle hazırlanan başvuru dosyasını teslim edeceklerdir. Başvuru dosyasının incelenmesi ve değerlendirilmesi yaklaşık 15 iş günü (3 hafta) sürmektedir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"2 Günde İngiltere Vizesi Alınabilir mi?" sayfası 521 defa okundu