2. Kez İngiltere Vizesi Başvuru Hakkı Var mıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 11:25:53

Vize reddi alan bireyler 2. kez İngiltere vizesi başvurusunda bulunabilecek olup hangi yolların kullanılabileceğini firmamızın uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vize reddi alma sebepleri, Birleşik Krallık Göçmenlik Kanunlarına uygun başvuru yapmamasından, başvuru şartlarını sağlayamamasından veya başvuru sahiplerinin yaşam standartlarının uygun olmamasından dolayı verilebilir. Vize reddi alarak 2. kez İngiltere vizesi başvuru yapmak isteyen bireyler, hangi vize reddine itiraz yollarını kullanabileceklerini firmamızın uzmanlarına danışabilirler.

İngiltere vize reddine itiraz başvurusu konusunda uzman danışmanlarla yapılacak başvurularda vize sonucunun olumlu olma ihtimalini yükseltmek için bireyler adına savunma hazırlanıp, İngiltere vize itiraz formu doldurulup, başvuru dosyasında eksik belge bulunuyorsa bu eksik belgeler temin edilip, vize reddine itiraz yollarından hangisine başvurulacağına karar verilir. İngiltere vizesi reddine itiraz etmek isteyen bireylerin kullanabileceği itiraz yolları; vize reddine itiraz yolları: vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration), idari itiraz (administrative review) ve itiraz davası (appeal) olarak üçe ayrılmakta ve her biri kendi içerisinde başvuru şartları barındırmaktadır. 2. kez İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin vize reddi mektubu incelenir ve gerekli yollar firmamızın uzmanlarınca tespit edilerek tekrar vize reddi alma ihtimali yüksek oranlarda engellenebilir. İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"2. Kez İngiltere Vizesi Başvuru Hakkı Var mıdır?" sayfası 434 defa okundu