2 Yıl İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:10:00

2 yıl İngiltere vizesi ile İngiltere’de bulunmak isteyen bireyler seyahat amacına göre başvuracağı vize türünün prosedürlerini adım adım uygulayarak vize onayı alabilecektir.

2 yıl İngiltere vizesi ile İngiltere’ye seyahat etmek isteyen bireyler başvuracağı vize türünü belirledikten sonra başvuru işlemlerini başlatabilecektir. Vize türünün belirlenmesi hususunda uzman bireylerden destek alınması vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir. 2 yıl İngiltere vizesi ile seyahat etmek isteyen bireylerin başvurabileceği vize türlerinden biri Tier-4 Öğrenci Vizesidir.

Başvuru prosedürlerini başlatmak isteyen bireyler, başvuru ücretini yatırarak başvuru işlemlerini başlatabilecektir. Başvuru ücretini ödemeyen bireylerin başvuru işlemleri başlatılamayacaktır. Başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren ve vize ücretini ödeyen bireylere İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru evrakları firmamızın uzman danışmanları tarafından sağlanacaktır.

Başvuru evrakları arasında olması gerekenlere örnek olarak; İngiltere’de yaşamını sürdürecek kadar maddi yeterlilik, en az B1 seviyesinde İngilizce dil bilgisi, sponsor varsa başvuru sahibi ile sponsor mektubu vb. verilebilir. Başvuru evrakları titizlikle başvuru dosyasına koyulacak ve gerekli olanların tercümeleri yapılarak vize başvuru işlemlerinin formlar doldurulup, dilekçeler yazılarak Başvuru Merkezine biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilir.

2 yıl İngiltere vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın uzmanlarından Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilecek, vize işlemlerini hızlıca başlatabilecektir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"2 Yıl İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 529 defa okundu