3 Günde İngiltere Vizesi Alınabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:15:42

3 günde İngiltere vizesi almak isteyen bireyler vize harcına ek olarak ödeyerek kullanabileceği Öncelikli Servisler mevcuttur.

3 günde İngiltere vizesi sahibi olmak isteyen bireyler Öncelikli Servislerden yararlanabilecektir. Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis, Randevu Almadan Giriş, VIP Servis vb. çeşitli Öncelikli Servis türleri vardır. Süper Öncelikli Servis, başvuru değerlendirilme süresini 24 saate kadar indirebilmektedir. Tier-2, Tier-5 ve Ziyaretçi Vizesi türlerinde kullanılabilen Süper Öncelikli Servis Tier-1 Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır.

Başvuru sahipleri bu servisleri kullanması vize sonucunun kesinlikle o süre zarfında çıkacağını garantilememektedir. İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre bu süreler de değişiklik gösterebilmektedir. 3 günde İngiltere vizesi almak isteyen bireyler Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanarak Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilecektir. Bir diğer servis türlerine örnek olarak Öncelikli Servis verilebilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuru sonuçlanma süresini 5 iş gününe kadar indirebilmektedir. Öncelikli Servislerin kullanılmadığı vize başvurularının sonuçları ortalama 15 iş günü içinde çıkmaktadır.

Bu servislerin kullanılıyor olması vize sonucunun olumlu olmasını garantilemeyecektir. Ortalama 12 hafta (90 gün) içerisinde başvuru sahiplerine vize başvuru sonucu ulaştırılan Yerleşim Vizesi örnek verilmek istenirse, Yerleşim Vizesi başvurularında kullanılabilecek Öncelikli Servis Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servistir. Bu servis ile 12 haftalık değerlendirme süreci 15 iş gününe düşürülebilmektedir. 3 günde İngiltere vizesi alabilmek için neler yapılması gerektiğini bizimle uzmanlarıyla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"3 Günde İngiltere Vizesi Alınabilir mi?" sayfası 542 defa okundu