5 Yıllık İngiltere Vizesi Kaç Para Ödenerek Başvuru Yapılabilen Bir Vizedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 11:38:38

5 yıllık İngiltere vizesi kaç para ödenebileceğini merak eden bireyler firmamızın uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilecektir.

5 yıllık İngiltere vizesi kaç para ödeneceğini merak eden bireyler, başvurduğu vize türüne ve talep ettiği vize süresine göre ücretlerin değiştiğini firmamızın uzmanlarından öğrenebilecektir. İngiltere vize başvuru harçlarının ödenmemesi başvuru işlemlerinin başlatılamamasına yol açacaktır. 5 yıllık İngiltere vizesi kaç para olarak hesaplandığını firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Başvurularını firmamız ile yapmaya karar veren bireyler başvuru ücretini yatırdıktan sonra başvurulan vize türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin edebileceksiniz. Başvuru sahibinin kişisel ve maddi yeterliliklerini içeren belgeler uzmanlarımızca kontrol edilir ve gerekli gördükleri takdirde başvuru dosyasını daha inandırıcı ve ikna edici kılmak için ek evraklar talep edebilir. Başvuru formu uzmanlarımızca doldurulur, başvuru evrakları tercümanlarımızca tercüme edilir, gerekli ise dilekçeler ve niyet mektupları yazılır. Başvuru dosyası eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra bireyler başvuru dosyalarını ofislerimizden alabilir veya kargo yoluyla kişilerin adreslerine ulaştırılabilir.  Başvuru sahipleri adına alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilmelidir. Başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu sürenin kısalmasını sağlayan ek ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servisler mevcuttur. Öncelikli Servislerin neler olduğunu ve başvuru değerlendirilme süresini ne kadar kısalttığını, 5 yıllık İngiltere vizesi kaç para talep edildiğini, İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin nasıl sürdürülmesi gerektiği gibi hususlarda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Diğer vize türleri için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz. 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

 

"5 Yıllık İngiltere Vizesi Kaç Para Ödenerek Başvuru Yapılabilen Bir Vizedir?" sayfası 465 defa okundu