5 Yıllık İngiltere Vizesi Ücreti Her Yıl Değişiyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 11:37:04

5 yıllık İngiltere vizesi ücreti İngiliz makamlarınca her yıl değişikliğe uğramaktadır. Bu sebeple başvuru ücretinin güncel harcını CSS Müşavirlik ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

5 yıllık İngiltere vizesi ücreti vize türlerine ve başvuru sahibinin talep ettiği vize süresine göre her yıl değişikliğe uğramaktadır. Bunun sebebi İngiliz makamlarının dolar kurundaki iniş çıkışlara göre başvuru ücretlerini güncellemektedir. 5 yıllık İngiltere vizesi ücreti de İngiltere’de mali yılın bitiminde 5 Nisan’da değişecektir. Vize ücretlerinin artıp artmayacağını, vize türlerine göre bu değişim nasıl olacağını veya başvuracağınız vize türü için gerekli başvuru ücretinin ne kadar olduğunu firmamızın uzman danışmanları ile irtibata geçerek öğrenebilir, başvuru işlemlerinize telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini başlatacak olan İngiltere vizesi harçlarının ödenmemesi başvuru işlemlerinin başlatılamaması anlamına gelecektir. Başvuru işlemlerini firmamız ile yapmaya karar veren bireyler başvuru ücretini ödedikten sonra firmamızın danışmanları bireylere gerekli evraklar listesini temin edecektir. Başvurulan vize türüne göre hazırlanması gereken evraklar uzmanlarımızca incelenecek ve gerekirse ek evrak talep edebilecektir. Başvuru evraklarının tercümesi yapılıp, başvuru formu doldurulup, dilekçelerin yazılıp başvuru dosyasına koyulmasından sonra Başvuru Merkezinden alınacak olan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası teslim edilmelidir. TLS Başvuru Merkezleri başvuru dosyalarını ve biyometrik bilgilerini toplayarak İngiltere’nin İstanbul’daki Başkonsolosluğuna incelenmesi için göndermektedir. İngiltere vizesi türleri ve 5 yıllık İngiltere vizesi ücreti hakkında bilgi sahibi olabilmek için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"5 Yıllık İngiltere Vizesi Ücreti Her Yıl Değişiyor mu?" sayfası 404 defa okundu