6 Aylik İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 11:43:39

6 aylik ingiltere vizesi başvuruları ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Ancak İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre bu süre uzayabilmektedir.

6 aylik ingiltere vizesi başvurusunda bulunarak İngiltere’ye kısa süreli eğitim, dil kursu, mesleki kurs, turistik seyahat, aile ziyareti, konferans, seminer, iş toplantısı, fuar vb. sebeplerle gitmek isteyen bireylerin başvuracağı vize türüdür. 6 ay süreyle İngiltere’ye seyahat etmek isteyen bireylerin İngiltere’de bulunma sebebine uygun vize türüne başvurması gereklidir. CSS Legal uzman danışmanları başvuru sahiplerine İngiltere vize türlerinin belirlenmesinde ve vize başvuru işlemlerinin sürdürülmesi hususunda profesyonel hizmet verecektir. 6 aylik ingiltere vizesi başvuru ücretini ödeyen bireyler, firmamızın uzman danışmanlarıyla başvuru işlemlerini yapmaya karar vermesi halinde uzmanlarımızdan başvuru için gerekli belgeler listesini alacaktır. Başvuru için gerekli belgeler listesi başvurulan vize türüne ve bireylerin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; maddi yeterlilikleri ifade eden banka hesap bilgileri, maaş bordrosu, sponsor varsa sponsorluk mektubu; kişisel bilgileri ifade eden nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, iş yeri ve ev adresi bilgileri, varsa bağımlılarının bilgileri, eğitim hayatı vb. 6 aylik ingiltere vizesi başvuru belgeleri tercümanlarımız tarafından tercüme edilip, başvuru formu uzmanlarımız tarafından doldurulup, gerekli dilekçeler de yazılarak başvuru dosyasına eklendikten sonra biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası Başvuru Merkezine teslim edilir. 6 aylik ingiltere vizesi sonuçlanma süresi ortalama 15 günü bulabilmektedir. Bu süre İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre uzayabilecektir. Bu sürenin kısalmasını sağlayan ek ücret ödenerek alınan Öncelikli Servisler kullanılabilir. Ancak Öncelikli Servislerin kullanılması vize sonucunun olumlu olacağı anlamına gelememektedir.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

İngiltere vizesi başvuru şartları ve başvuru prosedürleri üzerinde yapılan son değişiklikleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi, türleri, başvuru evrakları ve danışmanlık için aşağıdaki siteleri inceleyebilirsiniz.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"6 Aylik İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?" sayfası 457 defa okundu