Aile Birleşimi İngiltere Vize Şartları Nasıldır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:41:07

Aile Birleşimi İngiltere vize şartları; İngiltere’de bulunan eşin İngiliz vatandaşı olması veya sürekli oturum hakkının bulunması, en az 2 yıldır evli veya partner olduklarının kanıtlanması gibi belgeler içerebilmektedir.

İngiltere vize şartları Aile Birleşimi Vizesi türü için oldukça karmaşık ve sağlanması zor şartlar olduğu herkesçe bilinmektedir. Aile Birleşimi Vizesi Başvuru şartlarının başında İngiltere’de yanına taşınmak istenilen eşin sürekli oturum hakkı veya İngiltere vatandaşlığının bulunması gelmektedir.

Bireyler en az 2 yıldır evli veya partner olduklarına dair belgelerle (evlilik cüzdanı, birlikte yaşadıklarına dair nüfus belgeleri) aile bağlarının ve ilişkilerinin devam ettiğini ispatlayan belgeleri başvuru dosyasında bulundurması gereklidir. İngiltere vize şartları arasında bazı vize türleri için elzem olan dil bilgisi şartı, Aile Birleşimi Vizesi için bulunmaktadır.

Bu noktada Aile Birleşimi Vizesi sahibi olacak bireylere avantaj sağlamaktadır. Birleşik Krallık İngiltere vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Aile Birleşimi İngiltere Vize Şartları Nasıldır?" sayfası 553 defa okundu