Ankara Antlaşması ile İngiltere'de İş Kurmak İçin İngiltere Vizesi Ne Zaman Başladı?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 12:42:50

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ne zaman başladığını merak eden bireylere cevap olarak İngiltere’nin 1973 yılında Avrupa Birliğe katılması ile olduğu söylenir.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ne zaman başladı? sorusunu araştıran bireylere cevap olarak 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine katılmasıyla olduğu söylenebilir. Avrupa Birliği ülkelerinde iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarına kolaylık sağlayacak olan Ankara Antlaşması, birçok Avrupa ülkesinin kendi mevzuatının olması sebebiyle kullanılamamakta ya da kullanılsa bile diğer vize türlerine göre avantaj sağlamamaktadır.

İngiltere’de iş kurmak veya ortaklık kurmak amacıyla başvurulabilecek olan Ankara Antlaşması Vizesi, diğer İngiltere vizesi türlerine göre sağlaması daha kolay başvuru şartları barındırmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerden vize harcı alınmamaktadır. 18 yaşından büyük her Türk vatandaşının İngiltere’ye iş kurma, ortaklık kurma, şirket devralma veya çalışma amacıyla gidebilmesini sağlayan bu antlaşmada sermaye, İngilizce dil seviyesi, meslek kolu gibi şartlar bulunmamaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularını sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirler.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması ile İngiltere'de İş Kurmak İçin İngiltere Vizesi Ne Zaman Başladı? " sayfası 499 defa okundu