Ankara Antlaşması ile İngiltere'de İş Kurmak İçin İngiltere Vizesi Ne Zaman Başladı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:38:04

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ne zaman başladığını merak eden bireylere cevap olarak İngiltere’nin 1973 yılında Avrupa Birliğe katılması ile olduğu söylenir.

“Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ne zaman başladı?” sorusunu araştıran bireylere cevap olarak 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine katılmasıyla olduğu söylenebilir. Avrupa Birliği ülkelerinde iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarına kolaylık sağlayacak olan Ankara Antlaşması, birçok Avrupa ülkesinin kendi mevzuatının olması sebebiyle kullanılamamakta ya da kullanılsa bile diğer vize türlerine göre avantaj sağlamamaktadır.

İngiltere’de iş kurmak veya ortaklık kurmak amacıyla başvurulabilecek olan Ankara Antlaşması Vizesi, diğer İngiltere vizesi türlerine göre sağlaması daha kolay başvuru şartları barındırmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerden vize harcı alınmamaktadır.

18 yaşından büyük her Türk vatandaşının İngiltere’ye iş kurma, ortaklık kurma, şirket devralma veya çalışma amacıyla gidebilmesini sağlayan bu antlaşmada sermaye, İngilizce dil seviyesi, meslek kolu gibi şartlar bulunmamaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularını sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirler.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"Ankara Antlaşması ile İngiltere'de İş Kurmak İçin İngiltere Vizesi Ne Zaman Başladı? " sayfası 422 defa okundu