Ankara Antlaşması İngiltere Vize Başvuru Şartları Listesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 10:03:30

Ankara Antlaşması İngiltere vize başvuru şartları diğer vize türleri gibi olmamakla birlikte ağır koşullar taşımamaktadır. Vize işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız başvuru için gerekli evraklar listesini temin edebilecektir.

İngiltere vize başvuru şartları Ankara Anlaşması için, puan bazlı İngiltere vize türlerinde olduğu zor ve karmaşık olmaması sebebiyle birçok kişi İngiltere’de çalışmak ve iş kurmak amacıyla bu vize türünü tercih etmektedir. İngiltere vize başvuru şartları listesi Ankara Antlaşması için zor olmamakla birlikte İngiltere’de iş kurmanızı sağlayabilecek olan diğer İngiltere vizesi türlerine göre sağlaması kolaydır.

İngiltere vize başvuru şartları puan bazlı vize türlerinde olduğu gibi Ankara Antlaşması Vizesi için karşılanması zor ve karmaşık yapıda olmadığı gibi yalnızca Türk vatandaşlarının yararlanabiliyor olması da bu vize türünün tercih edilme sebepleri arasında gösterilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye ile Avrupa Birliği arasında 1963 yılında imzalanmış olup 1973’te İngiltere’nin Avrupa Birliği’ne girmesinden sonra İngiltere için geçerli olan Türk vatandaşlarının İngiltere’de iş kurma hakkını elde edebildiği vize türlerinden biridir. Ankara Antlaşması aracılığıyla; catering şirketi, cafe, pub, öğretmenlik, etüt merkezi, tasarımcılık, nakliyecilik, danışmanlık vs. gibi çok geniş bir yelpaze içerisinden meslek seçimi yapılarak şirket kurulabilir. Yani İngiltere vize başvuru şartları içerisinde meslek sınırlaması bulunmamaktadır. Bu vize türüne başvuru yapacak olan bireyler mesleği icra etme yöntemini de kendileri seçebilirler. Örneğin home-office olarak çalışabilir, tek başına veya ortaklık kurarak şirket açılabilir, bir şirketi devralabilir.

Ankara Antlaşması İngiltere vize başvuru şartları bireylerin İngiltere’de kurmak istedikleri işe göre değişen ve bu iş için olması gereken yeterliliklerine göre farklılık gösteren şartları bulunmaktadır. İngiltere dil bilgisi seviyesinin kanıtlanması şartı bulunmaması, sermaye şartının, maddi gelir şartının bulunmaması vb. örnek olarak verilebilir. Türkiye’den yapılan başvurular yaklaşık 90 gün içinde sonuçlanabilmektedir. İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 yılının Kasım ayında açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezine yapılabilecektir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Belgeler Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"Ankara Antlaşması İngiltere Vize Başvuru Şartları Listesi Nedir?" sayfası 496 defa okundu