Ankara Antlaşması Vizesi Hangi İş Alanlarını Kapsamaktadır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:01:28

İngiltere Ankara Anlaşması vizesi alarak İngiliz yasalarına göre özel sertifika ve eğitim gerektiren işlerin dışındaki her işi serbest meslek erbabı olarak yapabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi Hangi İş Alanlarını Kapsamaktadır?

Ankara Antlaşması kapsamında almış olduğunuz İngiltere Vizesi ile serbest meslek erbabı olarak çalışmalısınız. Herhangi bir işyerinde işçi/çalışan statüsünde bulunmanız bu vize türü ile mümkün değildir. İngiltere Ankara Anlaşması vizesiilebaşka birinin veya işyerinin hizmetinde işçi olmaksızın İngiltere'de yapacağınız işlerinizi yaşadığınız evi ofis olarak kullanarak, bir iş yeri olmadan seyyar olarak, yeni bir şirket kurarak ya da var olan bir şirketi devralarak veya bir şirketin işletme haklarını 3, 5 ve 10 yıllık süreyle devralarak sürdürebilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi hakkında bilgi için TIKLA!

Ankara Antlaşması vizesi ile İngiltere’de yapılacak serbest meslek olarak değerlendirilen işlerden bazıları şunlardır; Bilgi Teknolojileri (IT) Uzmanlığı, Araç Satış İşleri (Oto Galerisi vb.), Lokanta ve Market İşletmeciliği, Motosiklet ve Bisiklet Tamirciliği, Hazır Yemek (Catering), İş Danışmanlığı, Gıda Satıcısı (Dondurma, Kebap Araçları vs.), Marangoz, Halı Yıkamacılığı, Yaşlı - Hasta Bakıcılığı, Kişisel Gelişim Danışmanlığı, Ev ve İşyeri Temizlikçiliği,  Nakliye ve Kurye İşleri vb.

Bu işleri kendiniz başınıza yapabileceğiniz gibi ortaklık kurma yoluyla da yapabilirsiniz. Bunun yanında İngiltere'de Ankara Anlaşması kapsamında yapmayı planladığınız işi mobil ya da evden yaparak başlayabilir ileride iş yeri açarak devam edebilirsiniz. Yani işinizi nasıl yapacağınız sizin inisiyatifinize bırakılmıştır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Yukarıda yer alan veya yer almayan iş kolları ile İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi hakkında  detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak firmamızı arayabilir ya da Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep'te bulunan ofislerimizi ziyaret ederek danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

“İngiltere vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal mi oluyor?” gibi soruların cevaplarını İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"Ankara Antlaşması Vizesi Hangi İş Alanlarını Kapsamaktadır?" sayfası 6166 defa okundu