C Visit İngiltere Vizesi Ne Kadar Süreyle Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 11:00:56

C Visit İngiltere vizesi süresi 1yıl içerisinde en fazla 6 ay kadar İngiltere’de bulunma hakkı elde edilmesini sağlamaktadır.  

C Visit İngiltere vizesi süresi, İngiltere’yi ziyaret edecek olan bireyler için 1 yıl içerisinde toplamda 6 ay veya 6 aydan kısa olarak düzenlenmiştir. Bu vize türünün şartlarından biri olup, vize sahibi olduktan sonra bu süreye uyulmaması halinde olumsuz bir göçmenlik geçmişi oluşturulmuş olacaktır. Gelecekte İngiltere vizesi türleri başvurularında problem yaşanabilecek, vize memurları tekrar vize verme hususunda bireylerin geçmişi sebebiyle şüpheyle yaklaşabilecektir. C Visit İngiltere vizesi süresi ve vize ret sebepleri konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler bizimle irtibata geçebilecektir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

C Visit İngiltere vizesi, İngiltere’ye çeşitli amaçlarla gitmek isteyen kişilerin başvuru yapması gereken vize türü olup vize başvurusunda uygulanması gereken belirli prosedürler vardır. C Visit İngiltere vizesi başvuru prosedürlerine başlayabilmek için öncelikle kişinin pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport sahibi olmayan kişiler yaşadığı ilçedeki nüfus müdürlüğüne pasaport başvurusunda bulunabilirler. Pasaport sahibi olup İngiltere vizesi başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren ve vize harcını yatıran bireylere uzmanlarımız tarafından başvurulmak istenilen vize türüne uygun başvuru için gerekli evraklar listesi temin edilecektir. Aynı zamanda uzmanlarımızca başvuru sahibi adına başvuru formu doldurulacak, gerekli ise dilekçe yazılacak, başvuru evraklarının tercümesi yaptırılacaktır.

Başvuru için gerekli evraklardan bazıları şu şekilde örneklendirilebilir: kişinin ev ve iş adresleri, varsa tapu belgeleri, maaş bordrosu vb. Bu liste kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Başvuru Merkezinden alınacak olan randevu gün ve saatinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gereklidir. İngiltere vize türleri ve C Visit vizesi hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.  

İngiltere vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlara Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"C Visit İngiltere Vizesi Ne Kadar Süreyle Alınabilir?" sayfası 549 defa okundu