C Visit İngiltere Vizesi Ne Kadar Süreyle Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 14:56:56

C Visit İngiltere vizesi süresi 1yıl içerisinde en fazla 6 ay kadar İngiltere’de bulunma hakkı elde edilmesini sağlamaktadır.  

C Visit İngiltere vizesi süresi, İngiltere’yi ziyaret edecek olan bireyler için 1 yıl içerisinde toplamda 6 ay veya 6 aydan kısa olarak düzenlenmiştir. Bu vize türünün şartlarından biri olup, vize sahibi olduktan sonra bu süreye uyulmaması halinde olumsuz bir göçmenlik geçmişi oluşturulmuş olacaktır. Gelecekte İngiltere vizesi türleri başvurularında problem yaşanabilecek, vize memurları tekrar vize verme hususunda bireylerin geçmişi sebebiyle şüpheyle yaklaşabilecektir. C Visit İngiltere vizesi süresi ve vize ret sebepleri konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler bizimle irtibata geçebilecektir.

C Visit İngiltere vizesi, İngiltere’ye çeşitli amaçlarla gitmek isteyen kişilerin başvuru yapması gereken vize türü olup vize başvurusunda uygulanması gereken belirli prosedürler vardır. C Visit İngiltere vizesi başvuru prosedürlerine başlayabilmek için öncelikle kişinin pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport sahibi olmayan kişiler yaşadığı ilçedeki nüfus müdürlüğüne pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Pasaport sahibi olup İngiltere vizesi başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren ve vize harcını yatıran bireylere uzmanlarımız tarafından başvurulmak istenilen vize türüne uygun başvuru için gerekli evraklar listesi temin edilecektir. Aynı zamanda uzmanlarımızca başvuru sahibi adına başvuru formu doldurulacak, gerekli ise dilekçe yazılacak, başvuru evraklarının tercümesi yaptırılacaktır. Başvuru için gerekli evraklardan bazıları şu şekilde örneklendirilebilir: kişinin ev ve iş adresleri, varsa tapu belgeleri, maaş bordrosu vb. Bu liste kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Başvuru Merkezinden alınacak olan randevu gün ve saatinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gereklidir. İngiltere vize türleri ve C Visit vizesi hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlara Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"C Visit İngiltere Vizesi Ne Kadar Süreyle Alınabilir?" sayfası 642 defa okundu