E-İngiltere Vizesi Nedir ve Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 14:59:30

E-İngiltere vizesi şeklinde tamamıyla online olarak alınan bir vize türü olmayan İngiltere vizesi, başvuru prosedürlerinin eksiksiz şekilde tamamlanmasıyla vize sonucunun olumlu olmasını sağlanabilmektedir.

İngiltere vizesi, e-İngiltere vizesi olarak alınabilecek vize türlerine sahip değildir. İngiltere vizesi başvurusu tamamıyla online olarak alınmamakla birlikte, başvuru prosedürlerinden yalnızca; başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formunun doldurulması ve Başvuru Merkezinden randevu alınması online olarak yapılmaktadır.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri başvuru sahibinin İngiltere vizesi başvuru harcını ödemesiyle başlamaktadır. İngiltere vizesi başvuru harcı ödenip, online olarak başvuru formunun doldurulup, bireylerin başvurduğu vize türüne uygun hazırlaması gereken evraklar listesini firmamızın uzmanlarından temin ederek başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

Başvuru evrakları içerisinde eksik bilgi ve belgenin bulunması vize sonucunu olumsuz etkileyebilmektedir. E-İngiltere vizesi olarak değil yalnızca başvuru formunun online doldurulduğu İngiltere vizesini alabilmek için Başvuru Merkezinden alınan randevunun gün ve saatinde hazır bulunan bireyler başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim etmelidir. Vize başvuru değerlendirme süresi ortalama 15 gün sürebilmektedir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"E-İngiltere Vizesi Nedir ve Nasıl Alınır?" sayfası 572 defa okundu