İngiltere C Vizesi Başvuru Koşulları Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:57:55

İngiltere C vizesi başvuru şartları çeşitli olmakla birlikte, başvuru yapacak olan bireylerin başvuru dosyalarında bulunması gereken belgeler yaşam standartlarının farklı olması sebebiyle farklılık gösterecektir.

İngiltere C vizesi, 6 ay ve daha kısa sürelerde akademik, meslekî vb. konularda İngiltere’ye seyahat edecek olan bireylerin başvuru yapabildikleri vize türüdür. İngiltere C vizesi sahibi olan bireylerin 1 yıl içerisinde en fazla 180 gün İngiltere’de bulunma hakkı vardır. İngiltere’nin yanı sıra Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’i de ziyaret etme imkânı bulacak olan bireyler seyahat sürelerini bu180 gün şartına göre düzenlemelidir. İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere C vizesi diğer adı İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru şartlarının tamamlanması için gerekli evraklar: başvuru sahibinin kişisel ve finansal bilgileri (maaş bordrosu, hesap bilgileri vb.), İngiltere’de kalma amacı gütmediği, varsa sponsor bilgileri gibi evraklar söylenebilir. Başvuru sahibinin yaşam şartlarına göre başvuru için gerekli belgeler listesi değişmektedir. Başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş olan bireylere, gerekli evraklar listesi uzmanlarımızca temin edilecektir. İngiltere vizesi başvuru dosyası titizlikle hazırlanarak İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilmelidir.

Bu vizeyle İngiltere'de eğitim de alabilirsiniz. 30 güne kadar eğitim alma hakkınız olacaktır. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere C vizesi başvuruları için uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere C Vizesi Başvuru Koşulları Nedir?" sayfası 578 defa okundu