İngiltere C Vizesi Başvuru Koşulları Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:03:20

İngiltere C vizesi başvuru şartları çeşitli olmakla birlikte, başvuru yapacak olan bireylerin başvuru dosyalarında bulunması gereken belgeler yaşam standartlarının farklı olması sebebiyle farklılık gösterecektir.

İngiltere C vizesi, 6 ay ve daha kısa sürelerde akademik, meslekî vb. konularda İngiltere’ye seyahat edecek olan bireylerin başvuru yapabildikleri vize türüdür. İngiltere C vizesi sahibi olan bireylerin 1 yıl içerisinde en fazla 180 gün İngiltere’de bulunma hakkı vardır. İngiltere’nin yanı sıra Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’i de ziyaret etme imkânı bulacak olan bireyler seyahat sürelerini bu180 gün şartına göre düzenlemelidir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın! İngiltere C vizesi diğer adı İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru şartlarının tamamlanması için gerekli evraklar: başvuru sahibinin kişisel ve finansal bilgileri (maaş bordrosu, hesap bilgileri vb.), İngiltere’de kalma amacı gütmediği, varsa sponsor bilgileri gibi evraklar söylenebilir. Başvuru sahibinin yaşam şartlarına göre başvuru için gerekli belgeler listesi değişmektedir.

Başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş olan bireylere, gerekli evraklar listesi uzmanlarımızca temin edilecektir. İngiltere vizesi başvuru dosyası titizlikle hazırlanarak İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilmelidir. Bu vizeyle İngiltere'de eğitim de alabilirsiniz. 30 güne kadar eğitim alma hakkınız olacaktır. İngiltere C vizesi başvuruları için uzmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere C Vizesi Başvuru Koşulları Nedir?" sayfası 657 defa okundu