İngiltere Londra Vize Dil Okulu için Gerekli Evrakları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:52:32

İngiltere Londra Vize başvurusu yaparak İngiltere’de dil eğitim almak isteyen bireylerin gerekli evraklarından bazıları başvurulan vize türüne göre bazıları da başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, İngiltere’de dil okuluna gitmek isteyen bireylerin başvurabileceği vize türlerinden birine örnektir. İngiltere Londra Vize başvuru işlemleri vize harcının yatırılmasıyla başlayacaktır. İngiltere vizesi başvuru harçları da başvurulan vize türlerine göre farklılık göstermektedir. Başvuru harcını yatırmayan bireylerin vize işlemleri başlatılamayacaktır.

İngiltere Kısa Süreli Öğrenci Vizesi yalnızca 6 ay ve daha kısa süreli mesleki eğitimler, yaz okulu, dil okulu gibi eğitimler için başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türüdür. Başvuru sürecini firmamızın danışmanları ile yapmaya karar veren bireylere, öncelikle başvuru ücretinin yatırılmasından sonra, gerekli evraklar listesi danışmanlarımız tarafından temin edilecektir. İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Londra Vize dil okulu için gerekli evraklar çok çeşitli olabilmektedir. Örneğin; bireylerin daha önceki eğitim belgeleri, İngiltere’de alacakları eğitimin kariyer ve eğitim hayatlarına etkisini ifade eden dilekçe, niyet mektubu, İngiltere’den bir eğitim kurumundan alınan kabul belgesi, İngiltere seyahatini nasıl karşılayacağını gösteren maddi kaynaklar, banka hesap bilgileri, varsa sponsor bilgileri gibi evraklar başvuru dosyasında bulunması gereklidir, denilebilir. Danışmanlarımız başvurunun ikna edici ve inandırıcı oluşunu pekiştirecek ek evraklar da talep edebilecektir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilecektir. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Londra Vize Dil Okulu için Gerekli Evrakları Nelerdir?" sayfası 455 defa okundu