İngiltere Vize Çeşitleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 11:20:56

İngiltere vize çeşitleri arasından seçilerek başvuru yapılacak olan vize türü, başvuru sahibinin seyahat amacına uygun olmalıdır. İngiltere’ye seyahatin amacına göre başvuru şartları değişmektedir.

Başvuru yapacak olan bireylerin İngiltere vize çeşitleri arasından seçebileceği türleri oldukça geniş bir skalada yer almaktadır. İngiltere vize türleri, başvuru sahiplerinin İngiltere’ye yapacağı seyahatin amacına göre çeşitlenmektedir. İngiltere vizesi türlerinin her birinin başvuru şartları bu sebeple değişiklik göstermektedir. Örneğin; Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi Birleşik Krallığa kısa süreliğine çalışmak amacıyla gitmek isteyen bireylerce başvuru yapılabilecek puan bazlı İngiltere vizesi türü olup 30 puan olarak değerlendirilen çalışacağı iş yerinin vereceği sponsorluk belgesinin başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Sponsorluk belgesi, Birleşik Krallık Home Office tarafından verilebilmektedir. Aynı zamanda bireyin 10 puan alacağı maddi duruma ilişkin, en az 90 gün boyunca başvuru sahibinin hesabında en az £ 945 bulunduğunu gösteren hesap dökümünün olması gereklidir. Yalnızca Tier-5 vizesi başvurusunda değil tüm İngiltere vizesi başvurularında olumlu sonuç alabilmek için başvuru şartlarının sağlanması oldukça önemlidir.

İngiltere İş Vizesi için tıklayın!

İngiltere vize çeşitleri arasından verilebilecek bir diğer örnek; İngiltere Evlilik Vizesidir. İngiltere’deki eşinin yanına taşınmak isteyen bireylerce başvuru yapılabilecek bir vize türüdür. İngiltere’deki aile bireyinin İngiltere’de sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunması, evli bireylerin evliliklerini veya ilişkilerini kanıtlayabiliyor olması, çocuklarının 21 yaşından küçük olması, belirli bir seviye İngilizce dil bilgisinin ispatlanabiliyor olması vb. İngiltere Evlilik Vizesi hakkında bilgi almak isteyenler firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi hakkında detaylara sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

“İngiltere vize çeşitleri hakkında nereden bilgi alabilirim?”, “İngiltere vize başvuru prosedürleri nasıl uygulanmalıdır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler firmamızla irtibata geçerek bilgi alabilecektir. 2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vize Çeşitleri Nelerdir?" sayfası 545 defa okundu