İngiltere Vize Merkezi Şişli İçerisinde Var Mı?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:11:28

İngiltere vizesi merkezi Şişli içerisinde bulunmakla ve Türkiye’nin herhangi bir yerinden başvuru yapacak olan bireyler firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek İstanbul Başvuru Merkezinden başvuru yapabilir.

İngiltere vizesi türleri ve başvuru işlemleri alanında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek bilgi sahibi olunabilecektir. İngiltere vizesi başvuru işlemleri vize harcının yatırılmasıyla başlayacaktır. Başvurularını bizimle yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız başvuru evrakları listesini temin edebilecektir. Başvuru dosyasına bu evrakların eksiksiz olarak koyulmasından sonra uzmanlarımız başvuru formunun doldurulması, gerekli evrakların tercümelerinin yaptırılması, Başvuru Merkezinden randevu alınması gibi prosedürlerin sürdürülmesini sağlayacaktır.

Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gereklidir. Türkiye’de 7 ilimizde Başvuru Merkezi bulunmaktadır ve İstanbul da bunlardan bir tanesidir. İngiltere vizesi merkezi Şişli içerisinde bulunmakta olup başvuru sahipleri bireysel olarak yaptıkları başvurularda veya konusunda uzman olmayan bireylerden destek alarak uyguladığı prosedürlerde vize reddi ile karşılaşma olasılığı oldukça yüksektir. Vize reddi almamak için neler yapılabileceği veya vize reddine itiraz etmek için hangi yolların kullanılabileceği konularında CSS Müşavirlik uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi merkezi Şişli İstanbul’daki Başvuru Merkezi başvuru sahiplerine hangi evrakları bulundurması gerektiği, hangi ek evrakların dosyasını güçlendireceği, başvuru formunun nasıl doldurulacağı vb. birçok konuda yardımcı olmamaktadır. Başvuru Merkezi yalnızca başvuru sahiplerinin başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerinin İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosluğunda değerlendirilmesi için toparlamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları ve vize ret sebepleri hususunda uzmanlaşmış CSS Müşavirlik uzmanları ile irtibata geçerek İstanbul içerisinden başvurunun nasıl yapılabileceğini, başvuru işlemlerini, başvuru için gerekli evrakların neler olabileceğini, başvuru sonucunun olumsuz olması halinde nasıl itiraz edilebileceğini öğrenebileceksiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vize Merkezi Şişli İçerisinde Var Mı?" sayfası 572 defa okundu