İngiltere Vize Ofisi Hangi İllerde Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:59:20

İngiltere vize ofisi Türkiye içerisinde Ankara, Adana, Antep, Antalya, İzmir, İstanbul, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. Başvuru ofisleri, randevu alınarak İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilen merkezlerdir.

İngiltere vize ofisi yani İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri Türkiye içerisinde 7 şehirde bulunmaktadır. Ankara, Adana, Antep, Bursa, İstanbul, İzmir şehirlerinde bulunan İngiltere vize Başvuru Merkezlerine başvuru prosedürlerinin son aşaması olan biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının verilmesi için gidilmesi gereklidir. Randevu almadan önce uygulanması gereken prosedürler vardır. Vize harcının ödenmesi, başvuru formunun doldurulması, başvuru evraklarının tercümesinin yaptırılarak başvuru dosyasına eklenmesi, gerekli ise dilekçelerin yazılması bu prosedürlere sırasıyla örnek olarak verilebilir. Başvuru dosyasının dikkatle hazırlanmasından sonra İngiltere vize ofisinden randevu alınması gereklidir. Randevu gün ve saatinde bireylerin Başvuru Merkezlerinde hazır bulunması randevu tarihini kaçırmaması açısından elzemdir. Randevuyu kaçıran bireyler bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) başvurusu yapabilir. İngiltere vize başvuru randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini değiştirebilecektir. Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Yine vize ücretine ek bir ücret ödenerek Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) alınarak İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapabilecektir.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

 

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vize Ofisi Hangi İllerde Bulunur?" sayfası 425 defa okundu