İngiltere Vize Online Randevu Alma Süresi Ne Kadardır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:12:31

İngiltere vize online randevu alınacak olan tarih, İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vize online randevu almak isteyen kişiler, vize prosedürlerini firmamızın danışmanlarıyla yapmaya karar verdiği takdirde danışmanlarımız tarafından alınabilmektedir. Randevu almadan önce atılması gereken adımlar vardır. Vize ücretinin ödenmesiyle başvuru işlemleri başlatılabilecektir. Başvuru için gerekli evrakların başvuru dosyasına çevirisinin yaptırılarak eklenmesi, başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması, gerekli ise dilekçe yazılmasıyla son halini alan başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için randevu bu aşamalardan sonra alınır.

Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. Başvuru sahibinin uygun olduğu gün ve saatte alınacak olan İngiltere vize online randevu tarihi İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstereceği için vize başvuru dosyasının hazırlanma süresini de hesaplayarak erken bir başvuruyla vize alma ihtimali artırılmış olabilecektir. 

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacaktır. 

"İngiltere Vize Online Randevu Alma Süresi Ne Kadardır?" sayfası 497 defa okundu