İngiltere Vize Zorlukları Danışmanlık Alınarak Aşılabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:13:43

İngiltere vize zorlukları başvuru sahiplerine ve başvurulan vize türüne göre çeşitli olmakla birlikte alanında uzman bireylerden destek alınarak vize reddi ile karşılaşma ihtimali yüksek oranda azaltılabilmektedir.

İngiltere vize zorlukları başvuru sahiplerine ve başvurulan vize türüne göre çeşitlilik göstermektedir. İngiltere vizesi türlerinin başvuru şartları birbirinden oldukça farklıdır. Örneğin Tier-4 Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvuru şartlarından biri 18 yaşından büyük olmak ve lisans, yüksek lisans, doktora, araştırma, dil kursu gibi alanlarda İngiltere’de eğitim alma amacında olunması gereklidir. Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi türünde ise başvuru sahiplerinin 4-17 yaş aralığında olması, anne babası yerine başka biriyle seyahat etmesi halinde ebeveynlerinden muvafakat alınmış olması gerekmektedir. İngiltere vizesi türlerinin başvuru şartlarının neler olabileceği hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçilmesi önerilmektedir.

İngiltere vize zorlukları içerisinde bir diğeri de başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarına koydukları evrakların, kişilerin yaşam standartlarına göre farklılık göstermesidir. Bu sebeple her bir kişinin vize reddi alma sebebi de değişmektedir. İngiltere vizesi sahibi olabilmek için başvuru sahiplerinin başvuru dosyasında maddi yeterliliklerini ve kişisel bilgilerini bulundurması gereklidir. Bu bilgiler kişiden kişiye değişmektedir. Örneğin, bazı başvuru sahipleri seyahat masraflarını kendisi karşılayacak ise banka hesap bilgileri, maaş bordrosu vb., eğer finansal yeterliliğe sahip değilse ve sponsor aracılığı ile seyahat edecek ise sponsorluk mektubu, sponsor olacak kişi veya kuruma dair bilgilerin başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Başvuru için gerekli belgeler sebebiyle vize reddi almak istemeyen bireyler bizimle irtibata geçerek bilgi sahibi olabilecektir.

İngiltere vize zorluklarını aşabilmek için bizimle başvuru yapılmasının büyük faydaları mevcuttur. Danışmanlık aracılığı ile başvuru yapıldığı zaman, başvuru dosyası titizlikle incelenecek, başvuru sahibinin özel bir durumu varsa bunun izahının net şekilde yapılabilmesi için ek evraklar talep edilebilecek, eksik evrak bulunması halinde başvuru sahipleri bilgilendirilecek, başvuru formu eksiksiz şekilde doldurulacak ve başvuru prosedürleri adım adım uygulanacaktır. İngiltere vize türleri, vize reddi sebepleri ve vize reddine itirazlar hususunda profesyonel danışmanlık veren firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vize Zorlukları Danışmanlık Alınarak Aşılabilir mi?" sayfası 535 defa okundu