İngiltere Vizesi 1 Günde Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:16:16

İngiltere vizesi 1 günde alabilmek için vize harcına ek olarak ödenebilecek bir ücret karşılığında kullanılabilecek olan Süper Öncelikli Servis başvurusunda bulunulabilir.

İngiltere vizesi 1 günde almak isteyen bireyler vize değerlendirme sürelerinin fazla olması sebebiyle çeşitli Öncelikli Servis türlerinden birine başvurabilecektir. İngiltere vizesi değerlendirilme süresini 1 güne indirebilen Süper Öncelikli Servis, İngiltere vizesi 1 günde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvurularınızda kullanıldığı takdirde vize çıkma süresi 24 saate inmektedir.

Bu servis Türkiye’den yapılan başvurularda yalnızca İstanbul’daki İngiltere Başvuru merkezinden alınabilmektedir. İngiltere vizesi 1 günde almak isteyen bireyler Öncelikli Serviler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirler. Bu servis bazı vize türleri ile kullanılamamaktadır. İngiltere vizesi 1 günde alınabilecek İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

İngiltere Vizesi sonuçlanma süresini net bir süre söyleyebilmek oldukça güçtür. Bunun nedeni her başvuru ve dosyası kendine özgü içerdiği birtakım durumlar nedeniyle vize çıkma süresi uzayabilmekte veya kısalabilmektedir. İngiltere Vizesi ortalama 15 iş günü içinde yani 3 haftada sonuçlanabilmektedir. Ancak İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğu, başvuru dosyasında başvuru sahibinin eksik olması, vize memurunun şüpheyle yaklaşabileceği birtakım noktaların bulunması durumunda İngiltere vizesi sonuçlanma süresi uzayabilmektedir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi 1 Günde Nasıl Alınır?" sayfası 537 defa okundu