İngiltere Vizesi 2. Başvuru Yapabilmek için Hangi Evraklar Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 15:43:47

İngiltere vizesi 2. başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireylerin nasıl bir yol izlemesi gerektiğini firmamızın danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi 2. başvuru yapmak isteyen İngiltere vize süresi bitmiş, daha önceden İngiltere’ye gidip gelmiş kişiler hangi vize türüne başvurmak istiyor ise vize türüne ve vize süresine uygun başvuru harcını yatırarak başvuru işlemlerini başlatacak, firmamızın uzman danışmanlarıyla başvurusunu yapmaya karar verdiğinde gerekli evraklar listesini uzmanlardan temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz olarak eklemesi beklenmektedir.

Başvuru formu bireylerin adına dolduracak olan uzmanlarımız, gerekli tercümelerin yapılıp, dilekçelerin yazılıp, niyet mektuplarının hazırlanmasından sonra başvuru dosyasını başvuru sahiplerine elden teslim edebileceği gibi kişilerin adreslerine de DHL kargo yoluyla ulaştırabilecektir. İngiltere vizesi 2. başvuru işlemlerini tamamlamak için başvuru sahipleri başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde teslim etmelidir.

İlk başvurusunda vize reddi alan ve İngiltere vizesi 2. başvuru yapmak isteyen bireyler vize reddine itiraz edebilmek için hangi itiraz yollarının kullanılabileceğini firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi 2. Başvuru Yapabilmek için Hangi Evraklar Gereklidir?" sayfası 482 defa okundu