İngiltere Vizesi 6 Ay Mesleki Kurslar için Alınabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:36:44

İngiltere vizesi 6 ay mesleki kurslara katılım sağlamak isteyen bireyler için alınabileceği gibi dil eğitimi, turistik gezi, konferans gibi çeşitli amaçlarla da başvuru yapılabilecektir.

İngiltere vizesi 6 ay olarak başvuruda bulunmak isteyen bireylerin başvurabileceği çeşitli vize türleri mevcuttur. Bunlardan birine örnek olarak İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi verilebilir. İngiltere’de 6 ayı geçmeyecek şekilde mesleki kurs, kısa süreli dil kursu gibi eğitimlere katılabilirsiniz. Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusunda talep edilen süre oldukça önemlidir.

Kişinin kendi ülkesindeki eğitimini veya işini aksatmaması gereken bu mesleki kursların, başvuru sahiplerinin eğitimi veya iş hayatına katkı sağlayacağının başvuru dosyasında ifade edilmesi gerekmektedir. Başvuru dosyasının titizlikle hazırlanarak olumlu sonuçlanmasını isteyen bireyler firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilecektir.

İngiltere vize türleri ve vize başvuruları üzerine profesyonel hizmet veren firmamızın danışmanları İngiltere vizesi 6 ay olarak mesleki kurslara katılmak için vize alımını kolaylaştırabilmektedir. Başvuru formunun doldurulması, bireylere başvuru evrakları gerekli belgeler listesinin temini, gerekli tercümelerin yapılması, dilekçelerin yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınması vb. hususlarda profesyonel hizmet sağlayacak olan firmamızın danışmanları ile İngiltere vizesi 6 aylık başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi 6 Ay Mesleki Kurslar için Alınabilir mi?" sayfası 451 defa okundu