İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücret Bilgisi Değişiyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:35:23

İngiltere vizesi 6 aylık olarak talep eden bireylerin ödemesi gereken harçlar her yıl mali dönemin sona ermesiyle değişikliğe uğramaktadır.

İngiltere vizesi 6 aylık olarak başvuruda bulunan bireylerin başvurduğu vize türüne göre vize harçları değişiklik göstermektedir. İngiltere vize türleri ile ilgili olarak firmamızın uzmanları başvuru sahiplerine vize türünü belirleme ve başvuru şartlarının neler olduğuna dair bilgi verme hususunda profesyonel hizmet sağlamaktadır.

İngiltere vizesi türünü belirleyip, başvuru ücretini yatırıp İngiltere vizesi 6 aylık başvuru işlemlerine başlayabilmek için bireyler vize türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz şekilde eklemelidir. Başvuru evrakları arasında tercümesi gerekenleri tercümanlarımız İngilizceye çevirecek, başvuru formunu uzmanlarımız dolduracak ve gerekli ise danışmanlarımız başvuru dosyasını güçlendirmek için ek belge talep edebilecektir.

İngiltere vizesi 6 aylık olarak almak isteyenlerin başvurabilecekleri vize türlerinden biri İngiltere Turist Vizesidir. Turist Vizesi başvuru evrakları arasında olması gereken gerekli belgelerden bazıları; maaş bordrosu, banka hesap dökümü, kişisel bilgiler, varsa kişinin bağımlılarına dair bilgiler, sponsor aracılığı ile gidecek ise sponsorluk belgesi vb. olarak örneklendirilebilir. İngiltere vizesi 6 aylık olarak başvuru yapacak olan bireylerin adına danışmanlarımız tarafından Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ve parmak izi) teslim edilmelidir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücret Bilgisi Değişiyor mu?" sayfası 469 defa okundu