İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücret Bilgisi Değişiyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 11:39:53

İngiltere vizesi 6 aylık olarak talep eden bireylerin ödemesi gereken harçlar her yıl mali dönemin sona ermesiyle değişikliğe uğramaktadır.

İngiltere vizesi 6 aylık olarak başvuruda bulunan bireylerin başvurduğu vize türüne göre vize harçları değişiklik göstermektedir. İngiltere vize türleri ile ilgili olarak firmamızın uzmanları başvuru sahiplerine vize türünü belirleme ve başvuru şartlarının neler olduğuna dair bilgi verme hususunda profesyonel hizmet sağlamaktadır. İngiltere vizesi türünü belirleyip, başvuru ücretini yatırıp İngiltere vizesi 6 aylık başvuru işlemlerine başlayabilmek için bireyler vize türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz şekilde eklemelidir. Başvuru evrakları arasında tercümesi gerekenleri tercümanlarımız İngilizceye çevirecek, başvuru formunu uzmanlarımız dolduracak ve gerekli ise danışmanlarımız başvuru dosyasını güçlendirmek için ek belge talep edebilecektir. İngiltere vizesi 6 aylık olarak almak isteyenlerin başvurabilecekleri vize türlerinden biri İngiltere Turist Vizesidir. Turist Vizesi başvuru evrakları arasında olması gereken gerekli belgelerden bazıları; maaş bordrosu, banka hesap dökümü, kişisel bilgiler, varsa kişinin bağımlılarına dair bilgiler, sponsor aracılığı ile gidecek ise sponsorluk belgesi vb. olarak örneklendirilebilir. İngiltere vizesi 6 aylık olarak başvuru yapacak olan bireylerin adına danışmanlarımız tarafından Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ve parmak izi) teslim edilmelidir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Mesleki Yeterlilik Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücret Bilgisi Değişiyor mu?" sayfası 409 defa okundu