İngiltere Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:30:06

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar listesi, İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar verdikten ve vize ücreti yatırıldıktan sonra uzmanlarımızdan alınabilecektir.

İngiltere vizesi ve vize retlerine itirazlar alanında uzmanlaşmış CSS Legal danışmanlarıyla İngiltere vizesi başvurusunu yapacak olan bireyler vize ücretini yatırdıktan sonra İngiltere vizesi türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru evrakları vize türüne ve başvuru sahiplerine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklara örnek olarak; İngiltere Evlilik Vizesi türlerinin biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi verilebilir. Yerleşim Vizesi başvurusu yapmak isteyen evli olmayan çiftlerin sağlaması gereken şartlardan bazıları; en az A1 düzeyinde İngilizce bilgisinin IELTS Life Skills sınavı ile belgelenmesi, yıllık gelirinin en az £18.600,00 olması, yıllık gelir şartını sağlayamayan kişilerin minimum £ 62.500.00 miktar birikimi olduğunu gösterebilmesi vb. olarak örneklendirilebilir. Yerleşim/Evlilik Vizesi için gereken belgelerin tamamını öğrenmek isteyen bireylerin firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar listesi eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra, tercüme edilmesi gerekenler varsa tercümelerinin yapılası, gerekli ise dilekçelerin yazılması hususlarından sonra İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alınır. İngiltere vizesi randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş gününde ortaya çıkmaktadır.

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar sağlanamadığı takdirde vize başvurusunun olumsuz sonuçlanma ihtimali yükselmektedir. İngiltere vizesi başvurularında vize reddi alan bireylerin firmamızın danışmanları ile irtibata geçerek hangi itiraz yollarının kullanabileceğini öğrenmesi yararlı olacaktır. İngiltere Yerleşim Vizesi türüne sahip bireyler İngiltere'de eğitim de alabilecektir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?" sayfası 624 defa okundu