İngiltere Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:11:09

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar listesi, İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar verdikten ve vize ücreti yatırıldıktan sonra uzmanlarımızdan alınabilecektir.

İngiltere vizesi ve vize retlerine itirazlar alanında uzmanlaşmış CSS Legal danışmanlarıyla İngiltere vizesi başvurusunu yapacak olan bireyler vize ücretini yatırdıktan sonra İngiltere vizesi türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru evrakları vize türüne ve başvuru sahiplerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi almak için gerekli evraklara örnek olarak; İngiltere Evlilik Vizesi türlerinin biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi verilebilir. Yerleşim Vizesi başvurusu yapmak isteyen evli olmayan çiftlerin sağlaması gereken şartlardan bazıları; en az A1 düzeyinde İngilizce bilgisinin IELTS Life Skills sınavı ile belgelenmesi, yıllık gelirinin en az £18.600,00 olması, yıllık gelir şartını sağlayamayan kişilerin minimum £ 62.500.00 miktar birikimi olduğunu gösterebilmesi vb. olarak örneklendirilebilir. Yerleşim/Evlilik Vizesi için gereken belgelerin tamamını öğrenmek isteyen bireylerin firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar listesi eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra, tercüme edilmesi gerekenler varsa tercümelerinin yapılası, gerekli ise dilekçelerin yazılması hususlarından sonra İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alınır. İngiltere vizesi randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş gününde ortaya çıkmaktadır. İngiltere vizesi almak için gerekli evraklar sağlanamadığı takdirde vize başvurusunun olumsuz sonuçlanma ihtimali yükselmektedir. İngiltere vizesi başvurularında vize reddi alan bireylerin firmamızın danışmanları ile irtibata geçerek hangi itiraz yollarının kullanabileceğini öğrenmesi yararlı olacaktır. İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıklayınız!

İngiltere Yerleşim Vizesi türüne sahip bireyler İngiltere'de eğitim de alabilecektir. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar Listesi Nereden Alınır?" sayfası 557 defa okundu