İngiltere Vizesi Ankara Sheraton Başvuru Merkezinin Önemi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:13:09

İngiltere vizesi Ankara Sheraton Business Centre Başvuru Merkezinin bulunduğu yer olmakla birlikte alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle başvuru dosyasının teslim edilmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi Ankara Sheraton adresi İngiltere vize başvuru merkezinin adresidir. İngiltere vizesi Ankara Sheraton adresinin önemli olmasının sebebi, İngiltere vize başvuru prosedürleri içerisinde önemli bir adım olan başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin verileceği merkez olmasıdır.

İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen bireylerin İngiltere vize başvuru prosedürlerini adım adım takip etmesi gereklidir. Hazırlanan başvuru dosyasının başvuru merkezine teslim edilmesi ve dosyanın İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmek üzere gönderilmesiyle başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde başvuru sahiplerine ulaşmaktadır. Ancak bu süre vize türlerine göre değişmektedir. Örneğin, Turist Vizesi başvuru değerlendirme süresi yaklaşık 15 iş günü olabilmekte iken, İngiltere’de sürekli oturum başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru sonucunun ulaşması ortalama 6 ay sürebilmektedir. İngiltere vize Başvuru Merkezleri ve vize değerlendirme süreleri hakkında detaylı bilgiye şirketimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE DANIŞMANLIK İÇİN: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Ankara Sheraton Başvuru Merkezinin Önemi Nedir?" sayfası 1004 defa okundu