İngiltere Vizesi Ankara Sheraton Başvuru Merkezinin Önemi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:20:57

İngiltere vizesi Ankara Sheraton Business Centre Başvuru Merkezinin bulunduğu yer olmakla birlikte alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle başvuru dosyasının teslim edilmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi Ankara Sheraton adresi İngiltere vize başvuru merkezinin adresidir. İngiltere vizesi Ankara Sheraton adresinin önemli olmasının sebebi, İngiltere vize başvuru prosedürleri içerisinde önemli bir adım olan başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin verileceği merkez olmasıdır. İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen bireylerin İngiltere vize başvuru prosedürlerini adım adım takip etmesi gereklidir.

Hazırlanan başvuru dosyasının başvuru merkezine teslim edilmesi ve dosyanın İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmek üzere gönderilmesiyle başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde başvuru sahiplerine ulaşmaktadır. Ancak bu süre vize türlerine göre değişmektedir. Örneğin, Turist Vizesi başvuru değerlendirme süresi yaklaşık 15 iş günü olabilmekte iken, İngiltere’de sürekli oturum başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru sonucunun ulaşması ortalama 6 ay sürebilmektedir. İngiltere vize Başvuru Merkezleri ve vize değerlendirme süreleri hakkında detaylı bilgiye şirketimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın! İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Ankara Sheraton Başvuru Merkezinin Önemi Nedir?" sayfası 1193 defa okundu