İngiltere Vizesi Başvuru Ankara İlinden Yapılır Mı?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:47:48

İngiltere vizesi başvuru işlemleri, Ankara ili de dahil olmak üzere Türkiye’de 7 ilde bulunan İngiltere vize Başvuru Merkezlerinde yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru Ankara ilinde bulunan Başvuru Merkezlerine yapılabilmektedir. Başvuru Merkezleri Türkiye içerisinde İstanbul, Ankara, Adana, Antep, Antalya, İzmir, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, başvuru ücretinin yatırılması ile başlayıp vize için gerekli belgelerin başvuru dosyasın koyulması ve Başvuru Merkezlerinden vize randevusu alınmasıyla devam etmektedir.

İngiltere vizesi randevusu gün ve saatinde Başvuru Merkezinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gereklidir. Bu bilgiler, Başvuru Merkezlerinde toplanarak İngiltere İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmektedir. Başvuru sahipleri kaç kere İngiltere vizesi başvurusunda bulunmuş ve kaç kere biyometrik bilgilerini teslim etmiş olursa olsun, her vize başvurusunda fotoğraf ve parmak izinden oluşan biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın uzman danışmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları İngiliz temsilciliklerine değil, İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. İngiltere vizesi başvuru Ankara’da bulunmayan bireyler de Ankara’daki Başvuru Merkezinden başvuru yapabilecektir. Ancak randevu gün ve saatinde randevu alınan Başvuru Merkezinde bulunulması gereklidir.

İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Başvuru Ankara İlinden Yapılır Mı?" sayfası 552 defa okundu