İngiltere Vizesi Başvuru Ankara İlinden Yapılır Mı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:39:52

İngiltere vizesi başvuru işlemleri, Ankara ili de dahil olmak üzere Türkiye’de 7 ilde bulunan İngiltere vize Başvuru Merkezlerinde yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru Ankara ilinde bulunan Başvuru Merkezlerine yapılabilmektedir. Başvuru Merkezleri Türkiye içerisinde İstanbul, Ankara, Adana, Antep, Antalya, İzmir, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, başvuru ücretinin yatırılması ile başlayıp vize için gerekli belgelerin başvuru dosyasın koyulması ve Başvuru Merkezlerinden vize randevusu alınmasıyla devam etmektedir. İngiltere vizesi randevusu gün ve saatinde Başvuru Merkezinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin verilmesi gereklidir. Bu bilgiler, Başvuru Merkezlerinde toplanarak İngiltere İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmektedir. Başvuru sahipleri kaç kere İngiltere vizesi başvurusunda bulunmuş ve kaç kere biyometrik bilgilerini teslim etmiş olursa olsun, her vize başvurusunda fotoğraf ve parmak izinden oluşan biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın uzman danışmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvuruları İngiliz temsilciliklerine değil, İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. İngiltere vizesi başvuru Ankara’da bulunmayan bireyler de Ankara’daki Başvuru Merkezinden başvuru yapabilecektir. Ancak randevu gün ve saatinde randevu alınan Başvuru Merkezinde bulunulması gereklidir. İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız İçin

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Başvuru Ankara İlinden Yapılır Mı?" sayfası 479 defa okundu