İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi İstanbul İçerisinde Midir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:52:31

Türkiye içerisinde 7 ilimizde açılmış olan İngiltere vizesi Başvuru Merkezi İstanbul ilinde de bulunmaktadır.

İngiltere vizesi Başvuru Merkezi İstanbul, Ankara, Adana, Antep, Antalya, İzmir, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen bireylerin, başvuru ücretini yatırıp, başvuru dosyasını hazırlayıp, Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyasını ve biyometrik bilgileri teslim etmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi prosedürlerini firmamızın uzmanlarıyla başlatmaya karar veren bireyler adına titizlikle ve dikkatle hazırlanacak olan başvuru dosyasıyla vize alma ihtimali artırabilmektedir. İngiltere vizesi hususunda profesyonel uzmanlarımız, gerekli evraklar listesini başvuru sahiplerine temin edebilecek, dilekçe, niyet mektubu veya savunma hazırlayabilecek ve randevu alabilecektir.

Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde hazır bulunulması oldukça önemlidir. Aksi takdirde başvuru sahipleri vize randevusunu kaçırmış olacak ve İngiltere vize başvuru randevusunu kaçıran bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisini kullanabilecektir. Randevusuz Giriş, başvuru sahiplerinin randevusu kaçırması ve randevu gününden önce başvurusunu yapabilmesini sağlamak amacıyla kullanılan bir Öncelikli Servistir. İngiltere vize başvuru randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini değiştirebilecektir.

Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere Vizesi Başvuru Merkezleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamıza telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İngiltere vizesi Birleşik Krallığın Avrupa Birliğinden çıkmasından sonra değişip değişmeyeceğini Birleşik Krallık sayfasını takip ederek en yeni haberlerle öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi İstanbul İçerisinde Midir?" sayfası 653 defa okundu