İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi Nerede Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 16:53:18

İngiltere vizesi Başvuru Merkezi Türkiye’de 7 şehrimizde bulunmakta olup İngiltere’deki vize Başvuru Merkezleri Kasım 2018 yılında açılmıştır.

İngiltere vizesi Başvuru Merkezi Türkiye içerisinde 7 ilde bulunmakta olup bunlar; Adana, Antalya, Ankara, Antep, İzmir, Bursa, İstanbul şehirleridir. İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler İngiltere vize başvuru prosedürlerinin tamamlanması için Başvuru Merkezlerinden randevu alınması gerekmektedir. Başvuru Merkezlerinin olduğu şehirlerde yaşamıyor olsanız bile randevu gün ve saatinde, randevu aldığınız Başvuru Merkezine giderek başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Biyometrik bilgiler, fotoğraf ve parmak izinden oluşmaktadır. Kaç kere İngiltere vizesi başvurusu yapmış olursanız olun, biyometrik bilgiler ve başvurulan vize türüne uygun evraklar içeren başvuru dosyaları Başvuru Merkezlerine verilmelidir. Biyometrik bilgilerini ve başvuru dosyasını Başvuru Merkezinden aldığı randevuda teslim etmek için Başvuru Merkezine gelmeyen veya gelemeyen adaylar, başvuru ücretine ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisini (Flexi Appointment) kullanarak başvurusunu tamamlayabilecektir.

Randevusunu kaçıran bireyler bir ay içerisinde randevu aldığını kanıtlayan belge ile Başvuru Merkezinden Randevusuz Giriş hizmetinden faydalanabilir. İngiltere vizesi başvuruları İngiliz temsilciliklerine değil İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi Nerede Bulunur?" sayfası 856 defa okundu