İngiltere Vizesi Belgeler Arasında Dil Belgesi Var Mıdır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:31:33

İngiltere vizesi belgeler arasında İngilizce dil bilgisi şartı bazı vize türleri için geçerli olup bazı vize türleri için talep edilmemektedir.

İngiltere vizesi belgeler başvurulacak vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi için gereken evraklar; en az B1 seviyesinde İngilizce dil bilgisi, banka hesap bilgileri, akredite olmuş eğitim kurumundan alınacak bir kabul yazısı, varsa sponsorluk yazısı vb. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda kullanılması gereken evraklar arasında dil belgesi yoktur. Başvuru sahibinin, İngiltere’de yanına taşınacağı aile üyesiyle en az 2 yıldır evli veya partner olduklarını kanıtlaması, maddi yeterliliklerine dair belgeler vb. olarak örneklendirilebilir. Evlilik Vizesi türleri, Öğrenci Vizesi türleri ve diğer İngiltere vizeleri hakkında detaylı bilgiyi firmamızla irtibata geçerek edinebilirsiniz.

İngiltere vizesi türlerinden bazıları İngiltere’ye seyahatleri süresince iletişim ve yaşamını idame ettirebilme, akademik veya iş kariyerini devam ettirebilme hususunda yardımcı olması için İngilizce bilgisini zorunlu tutmaktadır. Hangi vize türlerinin İngilizce bilgisi şartı koyduğunu İngiltere vizesi belgeler ve vize türleri konusunda profesyonel danışman ve uzmanlara Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu, İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir? gibi sorulara İngiltere vizesi sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Belgeler Arasında Dil Belgesi Var Mıdır?" sayfası 520 defa okundu