İngiltere Vizesi C Tipi Vizesi Hangi Vize Türlerini İçine Alır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:38:24

İngiltere vizesi C Tipi, 6 ay ve daha kısa sürelerde akademik, mesleki, aile gibi konularda Birleşik Krallığı ziyaret edecek olan bireylerin başvuru yapabildikleri bir vize türüdür.

İngiltere vizesi C Tipi başvurusunda bulunacak olan bireylerin İngiltere’de 1 yıl içerisinde en fazla 180 gün kalma hakkı vardır. Aile veya arkadaşları ziyaret etmek, spor, sanat vb. konularda etkinliklere katılmak, tıbbi tedavi almak gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilecek olan C Tipi İngiltere vizesi, 6 aylık, 2-5 yıl veya 10 yıllık olarak verilebilmektedir. Diğer adı, İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi olan İngiltere vizesi C Tipi başvuruları oldukça zorlu ve karmaşık bir süreçten oluşmaktadır. Bu nedenle, Turist Vizesi hakkında detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi C Tipi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmak isteyen bireyler, başvuru ücretini yatırdıktan sonra uzmanlarımızdan başvuru evrakları listesini temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz olarak bu belgeleri eklemelidir. İngiltere vizesi başvuru dosyasında eksik veya hatalı, yalan beyan içerek bilgi veya belgenin olması halinde vize reddi alma ihtimali artmaktadır. İngiltere vizesi başvuru sürecinde Başvuru Merkezlerinden randevu alarak randevu gün ve saatinde hazır bulunan bireyler, başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim etmelidir. Bu sürecin başvuru sahipleri uzman ve profesyonel danışmanlardan destek alarak sürdürülmesi halinde vize reddi sebepleri büyük oranda ortadan kaldırılmış olacak ve ret alma ihtimali en aza indirilebilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi C Tipi Vizesi Hangi Vize Türlerini İçine Alır?" sayfası 641 defa okundu