İngiltere Vizesi Çalışmayanlar İçin Hangi Vize Türü ile Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:40:28

İngiltere vizesi çalışmayanlar için de başvuru yapılarak alınabilmektedir. Çalışmayan bireylerin başvurabileceği birçok vize türü mevcuttur.

İngiltere vizesi çalışmayanlar için alınabilmesini sağlayan çeşitli vize türleri içermektedir. Çalışmayan bir kişi İngiltere’yi turistik ziyaret amacıyla gidebilecek, İngiltere’de eğitim alabilecek veya İngiltere’de iş fırsatı yakalaması halinde Çalışma vizesi türlerinden birini seçebilecektir. İngiltere vizesi çalışmayanlar için alınabilmesi, başvurulan vize türü için gerekli evrakların toparlanması ve başvuru şartlarının sağlanabilmesi için başvuru sahiplerinin firmamızla başvuru yapmaya karar vermesi halinde vize işlemleri bireyler adına uzmanlarımızca sürdürülebilecektir.

Vize başvuru harçları, vize başvuru şartları başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterecektir. Örneğin, İngiltere’ye turistik amaçlarla gidecek olan bireylerin 6 aylık, 2-5 yıl veya 10 yıllık verilebilecek olan İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunması gerekecektir. İngiltere’de eğitim almak isteyen bireyler ise Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi türlerine başvuruda bulunabilir. İngiltere vizesi çalışmayanlar için başvuru evrakları arasında maddi ve şahsi bilgilerin bulunması gereklidir.

Maddi yeterliliğin kanıtlanması: banka hesap bilgileri, sponsorluk bilgileri vb. örnek olarak verilebilen çeşitli evraklarla mümkündür. İngiltere vize başvuru dosyası içerisinde maddi yeterliliklerin bulunmaması veya gerçeğe uygun bilgi/belgenin bulunmaması vize başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimalini oldukça düşürecektir. İngiltere vize türleri için gerekli evrakların neler olabileceği konusunda bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Çalışmayanlar İçin Hangi Vize Türü ile Alınabilir?" sayfası 613 defa okundu