İngiltere Vizesi Çalışmayanlar İçin Hangi Vize Türü ile Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 11:12:42

İngiltere vizesi çalışmayanlar için de başvuru yapılarak alınabilmektedir. Çalışmayan bireylerin başvurabileceği birçok vize türü mevcuttur.

İngiltere vizesi çalışmayanlar için alınabilmesini sağlayan çeşitli vize türleri içermektedir. Çalışmayan bir kişi İngiltere’yi turistik ziyaret amacıyla gidebilecek, İngiltere’de eğitim alabilecek veya İngiltere’de iş fırsatı yakalaması halinde Çalışma vizesi türlerinden birini seçebilecektir. İngiltere vizesi çalışmayanlar için alınabilmesi, başvurulan vize türü için gerekli evrakların toparlanması ve başvuru şartlarının sağlanabilmesi için başvuru sahiplerinin firmamızla başvuru yapmaya karar vermesi halinde vize işlemleri bireyler adına uzmanlarımızca sürdürülebilecektir. Vize başvuru harçları, vize başvuru şartları başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterecektir. Örneğin, İngiltere’ye turistik amaçlarla gidecek olan bireylerin 6 aylık, 2-5 yıl veya 10 yıllık verilebilecek olan İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunması gerekecektir. İngiltere’de eğitim almak isteyen bireyler ise Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi türlerine başvuruda bulunabilir. İngiltere vizesi çalışmayanlar için başvuru evrakları arasında maddi ve şahsi bilgilerin bulunması gereklidir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Maddi yeterliliğin kanıtlanması: banka hesap bilgileri, sponsorluk bilgileri vb. örnek olarak verilebilen çeşitli evraklarla mümkündür. İngiltere vize başvuru dosyası içerisinde maddi yeterliliklerin bulunmaması veya gerçeğe uygun bilgi/belgenin bulunmaması vize başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimalini oldukça düşürecektir. İngiltere vize türleri için gerekli evrakların neler olabileceği konusunda bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

  İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Çalışmayanlar İçin Hangi Vize Türü ile Alınabilir?" sayfası 540 defa okundu