İngiltere Vizesi CAS Numarası Nereden Elde Edilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:41:44

İngiltere vizesi CAS numarası, öğrenci olarak başvuru yaparak İngiltere’de eğitim alacak olan bireylerin İngiltere’deki bir kurumdan eğitim alacağını ve kabul aldığını gösteren belgedir.

İngiltere vizesi CAS numarası, İngilizce dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir eğitim programına katılmak amacıyla gidecek olan bireylerin gideceği kurumdan kabul aldığını gösteren belgenin numarasıdır. 6 aydan uzun bir süreyle İngiltere’de bulunacak olan bireylerin başvuracağı Tier-4 Öğrenci Vizesi başvuru dosyası içerisinde CAS (Certificate of Acceptance for Studies) numarasının mutlaka olması gerekmektedir.

İngiltere vizesi CAS numarası, öğrencinin İngiltere’de eğitim kurumundan şartlı ya da şartsız kabul aldığını gösterir belge niteliğindedir. Bu belgenin başvuru dosyasında olmamasının, vize reddine sebep olma ihtimali oldukça yüksektir. CAS numarası ve Tier-4 Öğrenci Vizesi türleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir. CAS belgesi, başvuru sahibinin İngiltere vizesi başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

İngiltere vizesi başvurusunu bizimle yapmaya karar veren bireyler, başvuru ücretini yatırmasından sonra İngiltere vizesi başvurusu için gerekli evrakları uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru dosyası titizlikle hazırlanacak ve gerekli ise dilekçe veya niyet mektupları yazıldıktan sonra Başvuru Merkezinden randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru Merkezinden alınacak olan randevu gün ve saatinde hazır bulunmak oldukça önemlidir. İngiltere vizesi türleri ve başvuru şartları ile ilgili olarak İngiltere vizesi türlerinde uzmanlaşmış firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi CAS numarası konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi CAS Numarası Nereden Elde Edilir?" sayfası 640 defa okundu