İngiltere Vizesi CAS Numarası Nereden Elde Edilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:50:31

İngiltere vizesi CAS numarası, öğrenci olarak başvuru yaparak İngiltere’de eğitim alacak olan bireylerin İngiltere’deki bir kurumdan eğitim alacağını ve kabul aldığını gösteren belgedir.

İngiltere vizesi CAS numarası, İngilizce dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir eğitim programına katılmak amacıyla gidecek olan bireylerin gideceği kurumdan kabul aldığını gösteren belgenin numarasıdır. 6 aydan uzun bir süreyle İngiltere’de bulunacak olan bireylerin başvuracağı Tier-4 Öğrenci Vizesi başvuru dosyası içerisinde CAS (Certificate of Acceptance for Studies) numarasının mutlaka olması gerekmektedir. İngiltere vizesi CAS numarası, öğrencinin İngiltere’de eğitim kurumundan şartlı ya da şartsız kabul aldığını gösterir belge niteliğindedir. Bu belgenin başvuru dosyasında olmamasının, vize reddine sebep olma ihtimali oldukça yüksektir. CAS numarası ve Tier-4 Öğrenci Vizesi türleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir. CAS belgesi, başvuru sahibinin İngiltere vizesi başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvurusunu bizimle yapmaya karar veren bireyler, başvuru ücretini yatırmasından sonra İngiltere vizesi başvurusu için gerekli evrakları uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru dosyası titizlikle hazırlanacak ve gerekli ise dilekçe veya niyet mektupları yazıldıktan sonra Başvuru Merkezinden randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru Merkezinden alınacak olan randevu gün ve saatinde hazır bulunmak oldukça önemlidir. İngiltere vizesi türleri ve başvuru şartları ile ilgili olarak İngiltere vizesi türlerinde uzmanlaşmış firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi CAS numarası konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi CAS Numarası Nereden Elde Edilir?" sayfası 557 defa okundu