İngiltere Vizesi Cevabı Ne Kadar Sürede Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:43:38

İngiltere vizesi cevabı, istisna vize türleri dışında ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine iletilebilmektedir.

İngiltere vizesi cevabı ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine verilebilmektedir. Bu süre bazı istisnai vize türlerinin başvuru sonuçları daha uzun sürelerde belli olabilmektedir. Örneğin; Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye’den yapılan başvurularda ortalama 90 gün değerlendirilme süresi bulunmaktadır. İngiltere’den yapılacak başvurular için ortalama 6 ay gibi bir sürede bireylerin Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu sonuçlanabilmektedir. Bir diğer örnek; İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, başvuru süreci tamamlandıktan ve İngiltere Konsolosluğu başvuru dosyasını değerlendirmeye aldıktan sonra 3 hafta içerisinde sonuçlanabilmektedir. Bu bilgiler yaklaşık değerler içermektedir ve daha uzun sürede de vize değerlendirmesi yapılabilir.

İngiltere vizesi cevabı süresinin kısaltılabilmesi için vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek Öncelikli Servislerden yararlanılabilmektedir. Öncelikli Servis türleri ve başvuru şartları hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den yapılacak başvurular İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Antep ve Adana şehirlerinde bulunan; İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 Kasım ayında açılan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden yapılabilir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiliz temsilciliklerinden değil, İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. İngiltere vizesi cevabı, ne kadar zamanda başvuru sahibinin eline ulaşabileceğini ve Birleşik Krallık İngiltere vizesine nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi cevabı ne kadar sürede gelir?, İngiltere vizesi cevabı olumlu olmazsa ne yapabilirim?, İngiltere vizesi başvuru evrakları nelerdir?, İngiltere vizesi hakkında nereden bilgi edinebilirim? gibi soruları bulunan bireylerin firmamızla irtibata geçmesi önerilmektedir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Cevabı Ne Kadar Sürede Alınır?" sayfası 517 defa okundu