İngiltere Vizesi Cevabı Ne Kadar Sürede Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:53:34

İngiltere vizesi cevabı, istisna vize türleri dışında ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine iletilebilmektedir.

İngiltere vizesi cevabı ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine verilebilmektedir. Bu süre bazı istisnai vize türlerinin başvuru sonuçları daha uzun sürelerde belli olabilmektedir. Örneğin; Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye’den yapılan başvurularda ortalama 90 gün değerlendirilme süresi bulunmaktadır. İngiltere’den yapılacak başvurular için ortalama 6 ay gibi bir sürede bireylerin Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu sonuçlanabilmektedir. Bir diğer örnek; İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, başvuru süreci tamamlandıktan ve İngiltere Konsolosluğu başvuru dosyasını değerlendirmeye aldıktan sonra 3 hafta içerisinde sonuçlanabilmektedir. Bu bilgiler yaklaşık değerler içermektedir ve daha uzun sürede de vize değerlendirmesi yapılabilir. İngiltere Turist Vizesi için tıklayın!

İngiltere vizesi cevabı süresinin kısaltılabilmesi için vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek Öncelikli Servislerden yararlanılabilmektedir. Öncelikli Servis türleri ve başvuru şartları hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Türkiye’den yapılacak başvurular İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Antep ve Adana şehirlerinde bulunan; İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 Kasım ayında açılan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden yapılabilir. İngiltere vizesi başvuruları İngiliz temsilciliklerinden değil, İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. İngiltere vizesi cevabı, ne kadar zamanda başvuru sahibinin eline ulaşabileceğini ve Birleşik Krallık İngiltere vizesine nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. “İngiltere vizesi cevabı ne kadar sürede gelir?”, “İngiltere vizesi cevabı olumlu olmazsa ne yapabilirim?”, “İngiltere vizesi başvuru evrakları nelerdir?”, “İngiltere vizesi hakkında nereden bilgi edinebilirim?” gibi soruları bulunan bireylerin firmamızla irtibata geçmesi önerilmektedir. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Cevabı Ne Kadar Sürede Alınır?" sayfası 436 defa okundu