İngiltere Vizesi Cevap Süresi Nasıl Kısaltılabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:46:33

İngiltere vizesi cevap süresi, başvurulan vize türüne göre ve ek bir ücret ödeyerek kullanılabilen Öncelikli Servisler aracılığıyla kısaltılabilmektedir.

İngiltere vizesi cevap süresi, vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servisler ile kısaltılabilmektedir. İngiltere vizesi değerlendirilme süresini kısaltmak için başvurulan vize türüne göre belirli servislerden yararlanmakla birlikte bazı servislerden yararlanılamamaktadır.

İngiltere vizesi cevap süresi ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. Öncelikli Servislerden biri olan Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) 24 saat içerisinde başvuru sonucunun sonuçlanmasını sağlayan servistir. İngiltere vizesi başvuruların değerlendirme süresini 5 iş gününe indirebilmek için Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvurusunda bulunulması gerekmektedir.

İngiltere vizesi cevap süresi, 12 hafta olan İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında kullanılabilecek olan Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis 15 iş gününe düşürülebilmektedir. Diğer İngiltere vize türleri hakkında detaylı bilgiyi firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek elde edebilirsiniz. İngiltere vizesi başvurusu yaparak başvuru süresini kısaltan Öncelikli Servisler hakkında bilgi almak için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Cevap Süresi Nasıl Kısaltılabilir?" sayfası 634 defa okundu