İngiltere Vizesi Çıkıp Çıkmadığı Bilgisi Nereden Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 11:08:39

İngiltere vizesi çıkıp çıkmadığı hakkında, başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermesi halinde uzmanlarımızdan öğrenebilecektir.

 

 

İngiltere vizesi çıkıp çıkmadığı konusunda nereden bilgi alabileceğini merak eden bireyler, başvurusunu uzmanlarımızla başvurusu yaparak vize takibini uzmanlarımızca yapılmasını sağlayabilecektir. İngiltere vize başvurularını firmamızın uzmanlarıyla birlikte yapmaya karar verdiği zaman danışmanlarımız başvuru sürecinin başından sonuna kadar başvuru sahiplerinin yanında olacaktır. İngiltere vizesi başvuru ücretini yatıran bireylerin başvuru işlemleri başlatılacaktır. Başvuru ücretleri vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi başvuru dosyası uzmanlarımızca titizlikle hazırlanarak, başvuru sahiplerinin İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim etmesi gereklidir. İngiltere vizesi çıkıp çıkmadığı konusunda uzmanlarımız tarafından takip edilecek ve sonuç başvuru sahiplerine haber verilecektir. İngiltere vizesi başvuru değerlendirilme süreci başvurulan vize türüne göre farklılık göstermektedir. Başvuru değerlendirme süresi vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek olan Öncelikli Servisler ile kısaltılabilmektedir. Başvuru sonucunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz başvuruları da İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış firmamızın uzmanları tarafından yapılabilmektedir. İngiltere vizesi reddine itiraz yolları hakkında uzmanlarımıza danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere vize türleri, vize başvuru prosedürleri ve Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek edinebilirsiniz.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Brexit süreci sebebiyle İngiltere vizesi başvurularının nasıl şekilleneceğine dair İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Çıkıp Çıkmadığı Bilgisi Nereden Alınır?" sayfası 528 defa okundu