İngiltere Vizesi Çıkma Süresi Öncelikli Servislerle Kısalabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-19 17:54:11

İngiltere vizesi çıkma süresi, vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servisler ile kısaltılabilmektedir.

İngiltere vizesi çıkma süresi, başvurulan vize türüne ve başvuru dosyasına göre değişiklik gösteren bir süredir. Örneğin Turist Vizesi başvuruları ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabiliyorken, Ankara Antlaşması Vizesi Türkiye başvuruları ortalama 90 gün, İngiltere başvuruları ise 6 ay kadar bir sürede sonuçlanabilmektedir.

Ancak İngiltere vizesi çıkma süresi, bu yaklaşık sürelerden daha önce de açıklanabilir, daha uzun bir sürede de açıklanabilir. İngiltere vizesi alanında uzman bireylerden destek alınarak vize süresi, vize ücretleri, başvuru şartları gibi hususlarda bilgi alınabilecektir. İngiltere vizesi başvuru sahipleri bu süreyi kısaltıp kısaltamayacağını merak etmektedir. Vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servislerle bu süre kısalabilmektedir. Bu servislere örnek olarak; Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlayan bir servistir.

Türkiye’den yapılan başvurularda kullanılabilen bu servis İstanbul, İzmir ve Ankara Başvuru Merkezlerinde 08.00 ile 16.00 saatleri arasında yararlanılabilmektedir. Bir diğer örnek olarak: Tier-2, Tier-5 ve Ziyaretçi Vizesi türlerde kullanılabilen Süper Öncelikli Servis Tier-1 Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır. Diğer Öncelikli Servislerden Randevusuz Giriş (Walk-in Service), Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vs. hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

İngiltere vizesi çıkma süresi konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamız Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Çıkma Süresi Öncelikli Servislerle Kısalabilir mi?" sayfası 576 defa okundu