İngiltere Vizesi Çıkma Süresi Öncelikli Servislerle Kısalabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:43:38

İngiltere vizesi çıkma süresi, vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servisler ile kısaltılabilmektedir.

İngiltere vizesi çıkma süresi, başvurulan vize türüne ve başvuru dosyasına göre değişiklik gösteren bir süredir. Örneğin Turist Vizesi başvuruları ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabiliyorken, Ankara Antlaşması Vizesi Türkiye başvuruları ortalama 90 gün, İngiltere başvuruları ise 6 ay kadar bir sürede sonuçlanabilmektedir. Ancak İngiltere vizesi çıkma süresi, bu yaklaşık sürelerden daha önce de açıklanabilir, daha uzun bir sürede de açıklanabilir. İngiltere vizesi alanında uzman bireylerden destek alınarak vize süresi, vize ücretleri, başvuru şartları gibi hususlarda bilgi alınabilecektir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

İngiltere vizesi başvuru sahipleri bu süreyi kısaltıp kısaltamayacağını merak etmektedir. Vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servislerle bu süre kısalabilmektedir. Bu servislere örnek olarak; Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlayan bir servistir. Türkiye’den yapılan başvurularda kullanılabilen bu servis İstanbul, İzmir ve Ankara Başvuru Merkezlerinde 08.00 ile 16.00 saatleri arasında yararlanılabilmektedir. Bir diğer örnek olarak: Tier-2, Tier-5 ve Ziyaretçi Vizesi türlerde kullanılabilen Süper Öncelikli Servis Tier-1 Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır. Diğer Öncelikli Servislerden Randevusuz Giriş (Walk-in Service), Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vs. hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi çıkma süresi konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamız Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Çıkma Süresi Öncelikli Servislerle Kısalabilir mi?" sayfası 493 defa okundu