İngiltere Vizesi CSC Numarası Ne İşe Yarar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 10:55:56

İngiltere vizesi CSC numarası (Card Security Code) başvuru ücreti ödemesi kart ile yapılırken ödemenin tamamlanması için onaylanma aşamasında bireylerin telefonlarına gelen güvenlik numarasıdır.

İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin belirli prosedürleri uygulayarak olumlu sonuç alınabilecektir. Bu prosedürleri eksiksiz ve adım adım uygulayabilmek için başvuru sahiplerinin, İngiltere vize türleri konusunda uzman olmayan bireylerden veya internetteki güncel bilgi içermeyen sitelerden edinilen bilgiler yerine İngiltere vizesi ve vize reddi sebepleri hususunda uzmanlaşmış bireylerden destek alması vize onayı alma ihtimalini yükseltebilecektir. İngiltere vizesi başvuruları hususunda danışmanlık alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin ilki başvuru sahiplerinin online olarak doldurabileceği başvuru formunun doldurulmasıdır. Başvuru formunun içerisinde başvuru sahibi ile ilgili doğru ve eksiksiz bilgilerin yer alması gereklidir. Başvuru formunun sonunda bireylerin karşısına online başvuru ücretinin ödeme sayfası çıkacaktır. Başvuru ücretini kart ile ödeyecek olan bireylerin cep telefonlarına gelecek olan İngiltere vizesi CSC numarası bilgilerini sisteme girmesiyle ödeme tamamlanmış olacaktır.

İngiltere vizesi başvuru prosedürlerini firmamızın uzmanlarıyla sürdürmeye karar veren bireyler İngiltere vizesi başvuru ücretini ödeyerek, uzmanlarımızdan aldıkları gerekli evraklar listesinin tamamını eksiksiz şekilde başvuru dosyasına ekleyerek, Başvuru Merkezinden randevu almalıdır. İngiltere vizesi başvuru randevusunun gün ve saatinde hazır bulunarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. İngiltere vizesi başvuru değerlendirmelerini yalnızca İngiltere İstanbul Konsolosluğu yapmaktadır.     

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi CSC numarası başvuru sahiplerinin kendi başına yaptıkları başvuru işlemleri için oldukça önemlidir. Bireyler kart güvenlik kodunu sisteme girerek başvuru işlemlerini başlatmış olacaktır. Başvuru evraklarının tamamlanması ile Başvuru Merkezinden randevu alınacak ve başvuru dosyası randevu gün ve saatinde teslim edilecektir. İngiltere vizesi CSC numarası ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

“İngiltere vizesi başvuru prosedürleri değişiyor mu?”, “İngiltere ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal edilecek mi?” gibi soruların cevaplarını firmamızın uzmanlarından elde edebilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi CSC Numarası Ne İşe Yarar?" sayfası 490 defa okundu