İngiltere Vizesi Davet Mektubu Hangi Vizelerin Dosyasında Bulunmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 10:23:35

İngiltere vizesi davet mektubu, İngiltere’ye seyahat edecek olan kişilerin İngiltere’deki akrabası veya arkadaşı tarafından yazılacak olan belgedir.

İngiltere vizesi davet mektubu, her vize türü için gerekli olmayıp gerekli olan vize türlerinden biri örnek verilirse; Turist Vizesi başvuruları için İngiltere’deki akraba veya arkadaşın davetiye niteliğinde yazması gereken belgenin başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, kültürel, turistik vb. amaçlarla İngiltere’yi ziyaret etmek isteyen kişilerce 6 aylık, 2-5 yıllık ve 10 yıllık sürelerde alınabilecek olan Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Turist Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru dosyası içerisinde İngiltere vizesi davet mektubu bulundurması oldukça önemlidir. İngiltere vizesi davet mektubu içeriği başvuru yapan kişilere öre değişiklik göstermektedir. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi davet mektubu içeriğinde; başvuru sahibini İngiltere’ye davet eden kişilerin yakınlık derecesi, kişilerin geldiğinde nerede ve nasıl ikamet edeceği, başvuru sahibinin seyahatinin sponsoru olunup olunmayacağı gibi bilgiler bulunmalıdır. Davet mektubunun içeriğindeki bilgilerde, başvuru dosyasında bulunan belgelerin çelişmemesi gereklidir. Böyle bir çelişki tespit edildiği takdirde başvuru reddedilme ihtimalinin mevcut olması gibi İngiltere vizesi başvuru yasağı bile alınabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için başvuru sahibinin vize konusunda uzman danışmanlardan bilgi edinilmesi oldukça önemlidir.

İngiltere vizesi davet mektubu konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. İngiltere vizesi davet mektubu hangi vize türü için gereklidir?, Turist Vizesi başvuru evrakları nelerdir?, İngiltere vize türü nasıl belirlenir?, Yerleşim vizesi türleri nelerdir? gibi soruları bulunanlar firmamızla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilecektir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Davet Mektubu Hangi Vizelerin Dosyasında Bulunmalıdır?" sayfası 560 defa okundu