İngiltere Vizesi Davet Mektubu Hangi Vizelerin Dosyasında Bulunmalıdır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 11:38:04

İngiltere vizesi davet mektubu, İngiltere’ye seyahat edecek olan kişilerin İngiltere’deki akrabası veya arkadaşı tarafından yazılacak olan belgedir.

İngiltere vizesi davet mektubu, her vize türü için gerekli olmayıp gerekli olan vize türlerinden biri örnek verilirse; Turist Vizesi başvuruları için İngiltere’deki akraba veya arkadaşın davetiye niteliğinde yazması gereken belgenin başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, kültürel, turistik vb. amaçlarla İngiltere’yi ziyaret etmek isteyen kişilerce 6 aylık, 2-5 yıllık ve 10 yıllık sürelerde alınabilecek olan Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Turist Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru dosyası içerisinde İngiltere vizesi davet mektubu bulundurması oldukça önemlidir. İngiltere vizesi davet mektubu içeriği başvuru yapan kişilere öre değişiklik göstermektedir. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi davet mektubu içeriğinde; başvuru sahibini İngiltere’ye davet eden kişilerin yakınlık derecesi, kişilerin geldiğinde nerede ve nasıl ikamet edeceği, başvuru sahibinin seyahatinin sponsoru olunup olunmayacağı gibi bilgiler bulunmalıdır. Davet mektubunun içeriğindeki bilgilerde, başvuru dosyasında bulunan belgelerin çelişmemesi gereklidir. Böyle bir çelişki tespit edildiği takdirde başvuru reddedilme ihtimalinin mevcut olması gibi İngiltere vizesi başvuru yasağı bile alınabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için başvuru sahibinin vize konusunda uzman danışmanlardan bilgi edinilmesi oldukça önemlidir.

İngiltere vizesi davet mektubu konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

 “İngiltere vizesi davet mektubu hangi vize türü için gereklidir?”, “Turist Vizesi başvuru evrakları nelerdir?”, “İngiltere vize türü nasıl belirlenir?”, “Yerleşim vizesi türleri nelerdir?” gibi soruları bulunanlar firmamızla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilecektir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Davet Mektubu Hangi Vizelerin Dosyasında Bulunmalıdır?" sayfası 482 defa okundu