İngiltere Vizesi En Az Kaç Aylık Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 12:00:07

İngiltere Vizesi en az kaç aylık verilebileceği, başvurulan vizenin türüne ve seyahat edilmek istenen süreye göre değişmektedir.

İngiltere Vizesi en az kaç aylık alabileceğini merak eden bireylerin, her İngiltere vize türü için farklı olduğunu bilmesi ve ona göre başvuru yapması gereklidir. İngiltere vizesi alanında uzman bireylerle başvuru yapma kararı alan bireyler İngiltere vizesi türünün belirlenmesi ve vize başvuru harcının ödenmesinden sonra başvuru için gerekli belgelerin uzmanlarımızdan temin edilerek tamamlanmasıyla vize prosedürlerinin bir kısmını tamamlamış olabilmektedir. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, gerekli ise evrakların tercümelerinin yaptırılması vb. gibi hususları tamamlayacaktır. Başvuru Merkezinden randevu alınıp vize başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesinden sonra başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde belli olmaktadır.

İngiltere Vizesi en az kaç aylık vize alabileceğini merak eden Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan bireylere 33 ay olarak yanıt verilebilmektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi, başvuru yapan bireylere ilk 3 ayı seyahate hazırlık süreci olarak 33 aylık vize verilmektedir. Daha sonra başvuru sahipleri uzatma başvurusu yaparak 30 ay daha Yerleşim Vizesi türünü uzatmaktadır.

İngiltere Vizesi en az kaç aylık vize alınabileceğine örnek olarak; İngiltere Turist Vizesi başvurusunda bulunarak İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerine turistik, kültürel, tarihi vb. gibi ziyaretlerde bulunmak isteyen bireylere 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak verilebilmektedir. İngiltere vize süreleri hakkında detaylı bilgiyi firmamızın uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz. İngiltere Turist Vizesi süresi ne olursa olsun, 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamayacağı bilinmeli ve seyahat amacının yalnızca turistik olmasına dikkat edilmelidir. İngiltere vizesi türlerinde yapılan son değişiklikleri firmamızdan öğrenebilirsiniz. “İngiltere Vizesi en az kaç aylık alınabilir?”, “İngiltere vize türleri nsıl seçilir?”, “Turist Vizesi başvurusu nasıl yapılır?”, “Yerleşim vizesi türleri nelerdir?” gibi soruları bulunanlar danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Başvuru Şartları İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi En Az Kaç Aylık Alınır?" sayfası 533 defa okundu