İngiltere Vizesi Ev Hanımı Olanlar için Evraklar Nasıl Değişmektedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 13:06:10

İngiltere vizesi ev hanımı olarak başvuru yapmak isteyen bireyler için türleri bulunan vizedir. İngiltere vizesi türleri başvurularında vize prosedürlerinin ve başvuru şartlarının sağlanmasıyla olumlu sonuç alma ihtimali artırılmaktadır.

İngiltere vizesi ev hanımı, çalışan, memur veya işsiz olarak başvuru yapmak isteyenler için çeşitli kategorilere ayrılmıştır. İngiltere vizesi türlerinin her biri kendi içerisinde belirli şartlara sahiptir. Başvuru sahibi bireyler kendi yaşam standartlarına ve İngiltere’yi ziyaret amaçlarına uygun şekilde başvuru yapabileceği vize türlerini seçerek İngiltere seyahati gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır.

İngiltere vize türleri, başvuru sahiplerinin İngiltere’ye yapmak istedikleri seyahatin amacına göre kategorilere ayrılmıştır. Başvuru sahipleri vize türünü doğru belirlemediğinde vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırmış olabilmektedir. İngiltere vizesi başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler, İngiltere vizesi türünü belirleyip başvuru ücretini yatırarak vize işlemlerini başlatmış olacaktır. İngiltere Vizesi başvuru evrakları başvuru sahiplerine göre farklılık göstermektedir. Ev hanımı olan bireyler maddi yeterliliğin kanıtlanabilmesini sağlamak amacıyla banka hesap bilgilerini veya varsa sponsor bilgilerini başvuru dosyasına koyması önerilmektedir. Başvuru sahiplerine uzmanlarımız gerekli evraklar listesini temin edecek ve bu evraklar ışığında başvuru formunu dolduracak, gerekli ise evrakların tercümesini yaptıracak, dilekçe yazacak ve başvuru dosyasını titizlikle hazırlayacaktır. Başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler, İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde hazır bulunarak teslim edilmelidir.

İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi ev hanımı olarak İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelere çeşitli amaçlarla gidilebileceği gibi Turist Vizesi, Yerleşim Vizesi, Evlilik Vizesi gibi vize türlerine başvuru yapılabilecektir. Ev hanımı olarak İngiltere’ye gitme amacınıza uygun vize türünü belirlemek ve işlemlerinizi başlatmak için firmamızın danışmanlarıyla ile irtibata geçebilirsiniz.

“İngiltere vizesi ev hanımı olanlar tarafından alınabilir mi?”, “İngiltere vize türleri nasıl belirlenir?”, “İngiltere’de sürekli oturum başvurusu nasıl yapılabilir?” gibi sorularınız varsa firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİYE AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi Türlerinden Biri İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Destek Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Ev Hanımı Olanlar için Evraklar Nasıl Değişmektedir?" sayfası 474 defa okundu