İngiltere Vizesi Evrak Listesi İçerisinde Hangi Maddi Bilgiler Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:55:58

İngiltere vizesi evrak listesi içerisinde İngiltere’ye yapılacak olan seyahatin nasıl finanse edileceğini gösteren belgelerin bulunması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini artırabilmektedir.

İngiltere vizesi evrak listesi İngiltere vize türlerinin her biri için oldukça farklılık göstermektedir. İngiltere vizesi başvurularında hangi vize türüne başvuruyor olursanız olun maddi kaynakların başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Bunun sebebi, İngiltere seyahati boyunca başvuru sahibinin hangi maddi kaynaklarla yaşamını sürdürebileceğinin vize memuruna gösterilmesi gereklidir. Örneğin; maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, varsa tapu belgeleri, kendi maddi imkanları bulunmayan bireylerin sponsorluk bilgileri, sponsorun maddi durumuna ilişkin belgeler, burs alınarak gidilecek ise burs vermesi mantıklı ve akla uygun gerçek veya tüzel kişilerin bilgileri gibi evraklar başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

 İngiltere’de Yerleşim Vizesi örnek verilecek olursa; başvuru evrakları arasında olması gerekenlerden bazıları şunlar olabilir: İngiltere’de yaşamını sürdürecek kadar maddi yeterlilik, İngilizce dil bilgisi, sponsor varsa başvuru sahibi ile sponsorun yüz yüze görüşmüş olma şartı. İngiltere vizesi evrak listesi arasında Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan çift/partnerlerin evlilik cüzdanı ya da birlikte yaşadığına dair belgeler vs. gerekli olabilmektedir. Yerleşim Vizesi başvuru işlemleri ve evrakları hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi için tıklayın!

Başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren ve vize ücretini ödeyen bireylere İngiltere vizesi başvuru evrakları firmamızın uzman danışmanları tarafından sağlanacaktır. Başvuru evrakları titizlikle başvuru dosyasına koyulacak, gerekli olanların tercümeleri yapılacak, başvuru formu doldurulup dilekçeler yazılacaktır. Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatindeyse biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası teslim edilecektir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Evrak Listesi İçerisinde Hangi Maddi Bilgiler Bulunur? " sayfası 384 defa okundu