İngiltere Vizesi Evrak Listesi İçerisinde Hangi Maddi Bilgiler Bulunur?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 10:59:11

İngiltere vizesi evrak listesi içerisinde İngiltere’ye yapılacak olan seyahatin nasıl finanse edileceğini gösteren belgelerin bulunması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini artırabilmektedir.

İngiltere vizesi evrak listesi İngiltere vize türlerinin her biri için oldukça farklılık göstermektedir. İngiltere vizesi başvurularında hangi vize türüne başvuruyor olursanız olun maddi kaynakların başvuru dosyasında bulunması gereklidir. Bunun sebebi, İngiltere seyahati boyunca başvuru sahibinin hangi maddi kaynaklarla yaşamını sürdürebileceğinin vize memuruna gösterilmesi gereklidir. Örneğin; maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, varsa tapu belgeleri, kendi maddi imkanları bulunmayan bireylerin sponsorluk bilgileri, sponsorun maddi durumuna ilişkin belgeler, burs alınarak gidilecek ise burs vermesi mantıklı ve akla uygun gerçek veya tüzel kişilerin bilgileri gibi evraklar başvuru dosyasında bulunması gereklidir.

İngiltere’de Yerleşim Vizesi örnek verilecek olursa; başvuru evrakları arasında olması gerekenlerden bazıları şunlar olabilir: İngiltere’de yaşamını sürdürecek kadar maddi yeterlilik, İngilizce dil bilgisi, sponsor varsa başvuru sahibi ile sponsorun yüz yüze görüşmüş olma şartı. İngiltere vizesi evrak listesi arasında Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan çift/partnerlerin evlilik cüzdanı ya da birlikte yaşadığına dair belgeler vs. gerekli olabilmektedir. Yerleşim Vizesi başvuru işlemleri ve evrakları hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren ve vize ücretini ödeyen bireylere İngiltere vizesi başvuru evrakları firmamızın uzman danışmanları tarafından sağlanacaktır. Başvuru evrakları titizlikle başvuru dosyasına koyulacak, gerekli olanların tercümeleri yapılacak, başvuru formu doldurulup dilekçeler yazılacaktır. Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatindeyse biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası teslim edilecektir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Evrak Listesi İçerisinde Hangi Maddi Bilgiler Bulunur? " sayfası 440 defa okundu