İngiltere Vizesi Evrakları Tier-4 İçin Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 11:04:31

İngiltere vizesi evrakları başvuru sahiplerinin şahsi ve maddi yeterliliklerine ve başvurulan vize türünün gerekliliklerine göre farklılık göstermektedir.

İngiltere vizesi evrakları başvuru sahiplerinin başvurduğu vize türlerine göre çeşitlilik göstermekle birlikte her İngiltere vizesi türü, başvuru şartları için farklı koşullar ve evraklar talep etmektedir. İngiltere vizesi evraklarının her vize türü için farklı olduğuna örnek vermek gerekirse; İngiltere’ye yüksek lisans, doktora gibi eğitimleri almak için gitmek isteyen bireylerin Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir.

Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi şartları; akredite olmuş eğitim kurumundan kabul yazısı, dil eğitimi alınacak ise en az B1 seviyesinde dil bilgisi, kullanılacak ise sponsorluk lisansı sahibi bir kurumdan sponsorluk yazısı, banka hesap bilgileri vb. olarak örneklendirilebilir. Öğrenci Vizesi türleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen bireylerin İngiltere vizesi konusunda uzman firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir. 

Bir diğer örnek olarak: İngiltere vizesi başvuruları içerisinde Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinden olan İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin ağlaması gereken evraklardan birkaç tanesi şu şekilde sıralanabilir; İngiltere’de yanına taşınmak istenilen eşin insani koruma statüsü veya siyasi sığınma hakkının olduğuna dair belge, en az 2 yıldır evli veya partner olduklarına dair belgeler (evlilik cüzdanı, birlikte yaşadıklarına dair nüfus belgeleri), aile bağlarının ve ilişkilerinin devam ettiğinin ispatlanması vb.

İngiltere vizesi evrakları hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin firmamızın uzmanlarına danışması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi türleri nelerdir?, Brexit ile ilgili son gelişmeler nereden öğrenilebilir?, Ankara Anlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir? gibi soruların cevaplarını İngiltere’deki Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Evrakları Tier-4 İçin Nelerdir?" sayfası 565 defa okundu