İngiltere Vizesi Evrakları Tier-4 İçin Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:47:18

İngiltere vizesi evrakları başvuru sahiplerinin şahsi ve maddi yeterliliklerine ve başvurulan vize türünün gerekliliklerine göre farklılık göstermektedir.

İngiltere vizesi evrakları başvuru sahiplerinin başvurduğu vize türlerine göre çeşitlilik göstermekle birlikte her İngiltere vizesi türü, başvuru şartları için farklı koşullar ve evraklar talep etmektedir.

İngiltere vizesi evraklarının her vize türü için farklı olduğuna örnek vermek gerekirse; İngiltere’ye yüksek lisans, doktora gibi eğitimleri almak için gitmek isteyen bireylerin Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunması gereklidir. Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi şartları; akredite olmuş eğitim kurumundan kabul yazısı, dil eğitimi alınacak ise en az B1 seviyesinde dil bilgisi, kullanılacak ise sponsorluk lisansı sahibi bir kurumdan sponsorluk yazısı, banka hesap bilgileri vb. olarak örneklendirilebilir. Öğrenci Vizesi türleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen bireylerin İngiltere vizesi konusunda uzman firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçmesi önerilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri için tıklayınız!

Bir diğer örnek olarak: İngiltere vizesi başvuruları içerisinde Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinden olan İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin ağlaması gereken evraklardan birkaç tanesi şu şekilde sıralanabilir; İngiltere’de yanına taşınmak istenilen eşin insani koruma statüsü veya siyasi sığınma hakkının olduğuna dair belge, en az 2 yıldır evli veya partner olduklarına dair belgeler (evlilik cüzdanı, birlikte yaşadıklarına dair nüfus belgeleri), aile bağlarının ve ilişkilerinin devam ettiğinin ispatlanması vb. İngiltere vizesi evrakları hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin firmamızın uzmanlarına danışması büyük fayda sağlayacaktır.

“İngiltere vizesi türleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nereden öğrenilebilir?”, “Ankara Anlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir?” gibi soruların cevaplarını  İngiltere’deki Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Vizenin Başvuru Şartları İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Almak İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Evrakları Tier-4 İçin Nelerdir?" sayfası 485 defa okundu