İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüleri 2022 Yılında Değişecek Mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 11:45:58

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüleri 2019 yılında değişip değişmediği hususuna dair bilgiler İngiltere vizesi başvuru işlemlerinde bireylere fayda sağlamayacaktır.

İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru formunu doldurduğu sırada vereceği ve Başvuru Merkezine gelerek çekileceği biyometrik fotoğraf vize prosedürlerinden biri olarak değerlendirilmektedir. İngiltere vizesi başvuru sahiplerinin fotoğraflarının başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yer bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapacak olan bireyler, vize ücretinin ödenip, başvuru evraklarının titizlikle başvuru dosyasına koyulup, randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte teslimiyle vize sonucunun olumlu olmasını sağlayabilmektedir. İngiltere vizesiyle ilgili olarak kafanızı kurcalayan tüm soruları sorabilirsiniz.

Başvuru sahipleri Başvuru Merkezlerine gelerek başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini vermesi gereklidir. Bu işlem online olarak yapılamamaktadır. Başvuru merkezinden alınan biyometrik bilgiler içerisinde bireylerin açık ve tanınır şekilde çekilmiş biyometrik fotoğrafı ve parmak izi bulunmaktadır. İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2022 yılında değişip değişmeyeceği hususunda araştırma yapılması başvuru prosedürleri hususunda bireylere yardımcı bir bilgi olmayacaktır. İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylerin yapması gereken prosedürlerden bazıları: vize ücretinin yatırılmasından sonra İngiltere vizesi türü belirlenir, vize başvuru evrakları listesi eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulur, Başvuru Merkezlerinden randevu alınır. Başvuru sahipleri başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini Başvuru Merkezlerine teslim ettikten sonra yaklaşık 15 iş günü içerisinde İngiltere vizesi başvurusu sonuçlanabilmektedir.

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüleri 2022 değil, asıl önemli bir nokta nasıl çekilmiş olduğudur. Gölgeli ve buğulu olmayan, bireylerin tanınır olduğu ve aksesuarsız (şapka, gözlük vb.), bireylerin arkasında herhangi bir obje olmayan ve düz beyaz zemin üzerinde çekilen fotoğraflar kabul edilecektir. İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu?, İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir? gibi sorulara İngiltere vizesi sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz. İngiltere vizesi fotoğraf ölçüleri 2022 yılında değişecek mi?, İngiltere’ye hangi vize türü ile turist olarak gidilebilir?, Ankara Antlaşması Vizesi nasıl alınır? gibi soruları bulunan bireyler güncel ve detaylı yanıtları firmamızdan alabilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz. İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüleri 2022 Yılında Değişecek Mi?" sayfası 627 defa okundu