İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüsü 2019 Yılı İçin Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 13:19:29

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2019 yılında değişip değişmediğine dair resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvuru sahiplerinin fotoğraflarının başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yeri bulunmaktadır. Başvuru formu doldurulurken başvuru sahipleri online sisteme biyometrik fotoğraf yüklemektedir. Aynı zamanda başvuru sahipleri Başvuru Merkezlerine gelerek başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini verirken fotoğraf çekilmektedir.

Başvuru merkezinden alınan biyometrik bilgiler içerisinde bireylerin açık ve tanınır şekilde çekilmiş biyometrik fotoğrafı ve parmak izi bulunmaktadır. Dijital İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2019 yılı bilgileri, başvuru sahiplerinin vize prosedürleri süresince işine yarayacak bir bilgi olmamakla birlikte gerekli de değildir. İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2019 yerine biyometrik fotoğrafın nasıl olması gerektiğine dikkat edilmesi gereklidir. Renkli ve temiz (yani gölgelenme veya buğulu olmayan), bireylerin tanınır olduğu ve aksesuarsız (şapka, gözlük vb.), fonda herhangi bir obje olmayan veya yalnızca düz beyaz zemin üzerinde çekilen fotoğraflar kabul edilecektir.

İngiltere vizesi başvurusunu uzmanlarımızla sürdürmek isteyen bireyler, vize ücretinin ödenmesinden sonra, gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, dilekçenin yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınmasından sonra randevu gün ve saatinde titizlikle hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilmelidir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

“İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2019 yılında nasıldır?”, “İngiltere vizesi hakkında nereden bilgi edinilebilir?”, “İngiltere vize Başvuru Merkezleri nerededir?”, “İngiltere vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilirler.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SİTELERDE: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüsü 2019 Yılı İçin Nedir?" sayfası 839 defa okundu